MEČ
28.11.16 | 2. kolo kval. | Sorin Andrei Iordache | Adam Nagoudi | 6-2, 6-4 | Tunisia F34 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Romania
04.09.98, 25 Godina
04.09.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Tunisia
09.09.00, 23 Godina
09.09.00, 23 Godina
Sorin Andrei Iordache vs. Adam Nagoudi - Međusobni mečevi
28.11.16 | 2. kolo kval. | Sorin Andrei Iordache | Adam Nagoudi | 6-2, 6-4 | detalj meča | Tunisia F34 | zemlja |
Sorin Andrei Iordache form & Adam Nagoudi form
Sorin Andrei Iordache - Posljednji mečevi
Turkey F37 - zemlja | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Shao-Fan Liu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Amar Avdovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Turkey F36 - zemlja | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Michael Jalpota | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F32 - zemlja | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F31 - zemlja | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Niklas Guttau | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F30 - zemlja | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F29 - zemlja | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Jim Walder | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.09.18 kval. | vs. Mert Alkaya | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Thomas Bosancic | 7-65, 7-62 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Romania F13 - zemlja | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 7-611, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Serbia F2 - zemlja | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Aljaz Radinski | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Romania F8 - zemlja | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Laurentiu Mandocescu | 3-6, 0-3, - Sorin Andrei Iordache - odustajanje | detalj meča | |
Georgia F3 - zemlja | ||||
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Akramzhon Avezmetov | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Georgia F2 - zemlja | ||||
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Bolotov | 6-74, 7-65, 7-67 | detalj meča | |
Tunisia F24 - zemlja | ||||
18.06.18 kval. | vs. Edris Fetisleam | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Sam Taylor | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Danut Cuc | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Tunisia F23 - zemlja | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Garrett Johns | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Romania F2 - zemlja | ||||
28.05.18 kval. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. George Iulian Dina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Romania F1 - zemlja | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Mihnea Lorin Stefan Turcu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F17 - zemlja | ||||
30.04.18 kval. | vs. Sandro Kopp | 6-73, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Martin Atanasov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Siim Troost | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Turkey F16 - zemlja | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Mike Urbanija | 6-3, 5-7, 0-6 | detalj meča |
Adam Nagoudi - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Pietro Marino | 6-4, 2-0, Pietro Marino - odustajanje | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Bruno Fernandez | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Naman Sharma | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Preston Connor | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.10.21 kval. | vs. Josef Southcombe | 7-65, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Michael Cooper (USA) | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Tushar Sharma | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 1-6, 6-2, 10-12 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Kazuma Kawachi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Ali Alshati | 5-7, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Omar Brigida | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Esteban Bruna | 6-3, 0-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro-Damiano Ventre | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Maltsev (RUS) | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Mason Recci | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Maik Steiner | 7-65, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
27.10.19 2. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Milan Radojkovic | 5-7, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
21.10.19 kval. | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-3, 5-7, 12-10 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Ons Daaloul | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Niccolo Inserra | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
08.10.19 kval. | vs. Sebastian Defilippis | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Nick Stam | 6-3, 6-1 | detalj meča |