MEČ
08.11.18 | 2. kolo | Simone Roncalli | Sagadat Ayap | 6-2, 6-0 | Egypt F26 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Simone Roncalli | Sagadat Ayap | |
1. servis % | 27/46 (59%) | 37/44 (84%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/27 (74%) | 16/37 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/19 (68%) | 1/7 (14%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/44 (61%) | 13/46 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/90 (67%) | 30/90 (33%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 5 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Sagadat Ayap | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simone Roncalli | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Sagadat Ayap | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Simone Roncalli | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
Simone Roncalli | 3-1 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Simone Roncalli | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Sagadat Ayap | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simone Roncalli | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Sagadat Ayap | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Simone Roncalli | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Sagadat Ayap | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Simone Roncalli | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Sagadat Ayap | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Simone Roncalli | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Simone Roncalli vs. Sagadat Ayap - Međusobni mečevi
08.11.18 | 2. kolo | Simone Roncalli | Sagadat Ayap | 6-2, 6-0 | detalj meča | Egypt F26 | tvrda |
Simone Roncalli form & Sagadat Ayap form
Simone Roncalli - Posljednji mečevi
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Marcello Serafini | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
San Marino - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Gianmarco Ferrari | 5-7, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
Verona Challenger - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Max Houkes | 4-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
M15 Cluj - zemlja | ||||
22.06.23 Četvrtfinale | vs. Radu Mihai Papoe | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.06.23 2. kolo | vs. Gabriel Ghetu | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.06.23 1. kolo | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Pazardzhik - zemlja | ||||
26.05.23 Četvrtfinale | vs. Matyas Fuele | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
25.05.23 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Pazardzhik - zemlja | ||||
21.05.23 Polufinale | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
21.05.23 Finale | vs. Iliyan Radulov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
20.05.23 Četvrtfinale | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
19.05.23 2. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 6-1, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
18.05.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
Francavilla Challenger - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Benjamin Pietri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.03.23 Četvrtfinale | vs. Ray Ho | 7-63, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.03.23 2. kolo | vs. Alexis Boureau | 6-1, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
21.03.23 1. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.03.23 Polufinale | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.03.23 Četvrtfinale | vs. Tomasz Berkieta | 7-66, 1-0, Tomasz Berkieta - odustajanje | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Niklas Schell | 7-5, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
14.03.23 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Pedja Krstin | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.23 Polufinale | vs. Szymon Kielan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.02.23 Četvrtfinale | vs. S D Prajwal Dev | 6-1, 6-70, 6-3 | detalj meča | |
16.02.23 2. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.02.23 1. kolo | vs. Jaime Caldes | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Boris Pokotilov | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
08.02.23 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 6-1, 6-3 | detalj meča |
Sagadat Ayap - Posljednji mečevi
M25 Nur - tvrda | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.07.21 kval. | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 0-5, - Sagadat Ayap - odustajanje | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
Nur Sultan - dvorana | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Nur - dvorana | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Tom Schonenberg | 6-2, 4-6, 11-13 | detalj meča | |
M15 Nur - dvorana | ||||
02.02.21 kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Iiro Vasa | 6-3, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Youssef Sadek | 6-3, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Alastair Gray | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 5-7, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
05.10.20 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Nur Sultan - dvorana | ||||
09.03.20 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 7-5, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 6-4, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
21.01.20 2. kolo kval. | vs. Jesse Flores | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Jamie Vance | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Mateus Alves | 0-6, 0-3, - Sagadat Ayap - odustajanje | detalj meča | |
15.01.20 1. kolo | vs. Murphy Cassone | 7-5, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
M15 Tallahassee - dvorana | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michael Shabaz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Erik Crepaldi | 6-1, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bukhara - tvrda | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Shalva Dzhanashia | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Timur Khabibulin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Shalva Dzhanashia | 1-6, 4-6 | detalj meča |