MEČ
19.09.18 | 1. kolo | Simone Roncalli | Anze Arh | 6-3, 6-1 | Egypt F19 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Simone Roncalli | Anze Arh | |
1. servis % | 25/49 (51%) | 27/48 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/25 (64%) | 11/27 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/24 (71%) | 9/21 (43%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/48 (58%) | 16/49 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/97 (63%) | 36/97 (37%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Simone Roncalli | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
1-0 | Anze Arh | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Simone Roncalli | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Anze Arh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simone Roncalli | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Anze Arh | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Simone Roncalli | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Anze Arh | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Simone Roncalli | 5-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Anze Arh | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Simone Roncalli | 1-0 | |
0-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Anze Arh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simone Roncalli | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
3-1 | Anze Arh | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
4-1 | Anze Arh | |
5-1 | Anze Arh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovenia
14.02.99, 25 Godina
14.02.99, 25 Godina
Simone Roncalli vs. Anze Arh - Međusobni mečevi
19.09.18 | 1. kolo | Simone Roncalli | Anze Arh | 6-3, 6-1 | detalj meča | Egypt F19 | zemlja |
Simone Roncalli form & Anze Arh form
Simone Roncalli - Posljednji mečevi
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Marcello Serafini | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
San Marino - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Gianmarco Ferrari | 5-7, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
Verona Challenger - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Max Houkes | 4-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
M15 Cluj - zemlja | ||||
22.06.23 Četvrtfinale | vs. Radu Mihai Papoe | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.06.23 2. kolo | vs. Gabriel Ghetu | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.06.23 1. kolo | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Pazardzhik - zemlja | ||||
26.05.23 Četvrtfinale | vs. Matyas Fuele | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
25.05.23 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Pazardzhik - zemlja | ||||
21.05.23 Polufinale | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
21.05.23 Finale | vs. Iliyan Radulov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
20.05.23 Četvrtfinale | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
19.05.23 2. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 6-1, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
18.05.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
Francavilla Challenger - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Benjamin Pietri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.03.23 Četvrtfinale | vs. Ray Ho | 7-63, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.03.23 2. kolo | vs. Alexis Boureau | 6-1, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
21.03.23 1. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.03.23 Polufinale | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.03.23 Četvrtfinale | vs. Tomasz Berkieta | 7-66, 1-0, Tomasz Berkieta - odustajanje | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Niklas Schell | 7-5, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
14.03.23 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Pedja Krstin | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.23 Polufinale | vs. Szymon Kielan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.02.23 Četvrtfinale | vs. S D Prajwal Dev | 6-1, 6-70, 6-3 | detalj meča | |
16.02.23 2. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.02.23 1. kolo | vs. Jaime Caldes | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Boris Pokotilov | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
08.02.23 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 6-1, 6-3 | detalj meča |
Anze Arh - Posljednji mečevi
M25 Kiseljak - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
11.05.21 kval. | vs. Reese Stalder | 6-79, 4-6 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Jaden Weekes | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Inbar Shiloah | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sibenik - zemlja | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 5-7, 6-1, 3-10 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 6-0, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 1-4, - Anze Arh - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Arjun Kadhe | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Cayetano March | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.10.20 1. kolo | vs. Kelsey Stevenson | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Vogau - zemlja | ||||
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Erler | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Danylo Veremeychuk | 5-7, 7-62, 8-10 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Yu Lun Xie | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Stoeger | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Luca Prevosto | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.01.20 kval. | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Halil Aydogdu | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Jonathan Atwater | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.01.20 1. kolo | vs. Gianni Mina | 6-72, 6-1, 3-2, Gianni Mina - odustajanje | detalj meča | |
14.01.20 kval. | vs. Osman Torski | 6-3, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Antonio Mazzeo | 6-75, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Timothy Lim | 6-1, 6-0 | detalj meča |