Estonia
07.12.99, 24 Godina
07.12.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
USA
24.07.00, 23 Godina
24.07.00, 23 Godina
Siim Troost vs. Ivan Yatsuk - Međusobni mečevi
05.08.19 | 1. kolo kval. | Siim Troost | Ivan Yatsuk | 6-4, 6-4 | detalj meča | M15 Koszalin | zemlja |
Siim Troost form & Ivan Yatsuk form
Siim Troost - Posljednji mečevi
M25 Faro - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Henrik Wiersholm | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Diogo Marques | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-1, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Mikhail Malakhovich | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Igor Kudriashov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Matteo Fondriest | 7-64, 7-63 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
13.11.23 kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Simone Rivoira | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. James Mackinlay | 7-5, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. James Beaven | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-4, 6-76, 8-10 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
19.09.23 kval. | vs. George Houghton | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Rovai | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 7-67, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 2-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Michal Matuszewski | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
M25 Bielsko - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Jakub Jedrzejczak | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Kacper Szymkowiak | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Patrik Homola | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Lodz - zemlja | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Piotr Grynkowski | 6-71, 6-76 | detalj meča | |
M15 Hyvinkaa - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Hermanni Tiainen | 0-6, 7-62, 8-10 | detalj meča | |
M25 Kramsach - zemlja | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Lukas Rohseano | 4-6, 6-4, 10-8 | detalj meča |
Ivan Yatsuk - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
01.08.20 1. kolo | vs. Jean Thirouin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.08.20 1. kolo | vs. Junior A. Ore | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
19.07.20 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
19.07.20 1. kolo | vs. Justin Butsch | 6-4, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
18.07.20 1. kolo | vs. Tyler Mercier | 7-64, 7-62 | detalj meča | |
18.07.20 1. kolo | vs. Sebastian Eguez | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
05.07.20 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.07.20 1. kolo | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
27.06.20 1. kolo | vs. Lahcen Boujadi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Orlando - zemlja | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Alan Kohen | 4-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Yaroslav Sokyrka | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.08.19 kval. | vs. Gilad Tamar | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Koszalin - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Siim Troost | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
USA F30 - zemlja | ||||
05.11.18 kval. | vs. Cannon Kingsley | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Luke Lorenz | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Oliver Benneweis Pramming | 6-2, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
03.11.18 | vs. Yang Liu | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Poland F4 - zemlja | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Omar Salman | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
22.05.18 kval. | vs. Martin Fekiac | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Mikolaj Szmyrgala | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Poland F3 - zemlja | ||||
18.05.18 2. kolo | vs. Grzegorz Panfil | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.05.18 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 5-2, Maciej Rajski - odustajanje | detalj meča | |
14.05.18 kval. | vs. Joshua Rose | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Ilia Tarsunov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Poland F2 - zemlja | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Pavel Nejedly | 4-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
07.05.18 kval. | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Adam Kwiatkowski | 7-66, 6-74, 6-3 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-2, 5-7, 6-0 | detalj meča | |
Poland F1 - zemlja | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Robert Strombachs | 2-6, 4-6 | detalj meča |