MEČ
22.04.18 | 1. kolo kval. | Sergey Betov | Timur Sottimov | 6-2, 6-2 | Uzbekistan F2 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Sergey Betov | Timur Sottimov | |
1. servis % | 31/57 (54%) | 21/47 (45%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/31 (74%) | 11/21 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/26 (46%) | 9/26 (35%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/47 (57%) | 22/57 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/104 (60%) | 42/104 (40%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 5 |
Asovi | 11 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Sergey Betov | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Timur Sottimov | |
0-0, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Sergey Betov | 1-1 | |
0-0, A-40 | ||
Sergey Betov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Timur Sottimov | |
0-0, 0-15, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sergey Betov | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Timur Sottimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sergey Betov | 5-2 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Timur Sottimov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sergey Betov | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Timur Sottimov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-1 | Timur Sottimov | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Sergey Betov | 3-1 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40 | ||
3-2 | Timur Sottimov | |
0-0, 40-A | ||
Sergey Betov | 4-2 | |
0-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Sergey Betov | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Uzbekistan
04.05.00, 23 Godina
04.05.00, 23 Godina
Sergey Betov vs. Timur Sottimov - Međusobni mečevi
22.04.18 | 1. kolo kval. | Sergey Betov | Timur Sottimov | 6-2, 6-2 | detalj meča | Uzbekistan F2 | tvrda |
Sergey Betov form & Timur Sottimov form
Sergey Betov - Posljednji mečevi
M25+H Kazan - dvorana | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Kazan - dvorana | ||||
25.01.19 Četvrtfinale | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
24.01.19 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.01.19 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Finland F4 - dvorana | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Maxime Pauwels | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Estonia F3 - dvorana | ||||
09.11.18 Polufinale | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.11.18 Četvrtfinale | vs. Alexander Vasilenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.11.18 2. kolo | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-76, 7-61 | detalj meča | |
05.11.18 1. kolo | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Shenzhen Challenger - tvrda | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Haitong Xia | 6-77, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
Liuzhou Challenger - tvrda | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Emil Ruusuvuori | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Tashkent Challenger - tvrda | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Teimuraz Gabashvili | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Almaty Challenger - tvrda | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Szymon Walkow | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Tim Van Rijthoven | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Belarus F3 - tvrda | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Fran Zvonimir Zgombic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
19.08.18 Finale | vs. David Poljak | 7-5, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
17.08.18 Polufinale | vs. Anil Yuksel | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.08.18 Četvrtfinale | vs. Marek Gengel | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
15.08.18 2. kolo | vs. Conor Berg | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
14.08.18 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-78, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Belarus F1 - tvrda | ||||
10.08.18 Polufinale | vs. Jonathan Gray | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.08.18 Četvrtfinale | vs. Roman Khassanov | 6-2, 5-7, 7-66 | detalj meča | |
08.08.18 2. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.08.18 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Lithuania F1 - zemlja | ||||
23.07.18 1. kolo | vs. Christoffer Solberg | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Spain F17 - tvrda | ||||
02.07.18 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Spain F16 - tvrda | ||||
27.06.18 2. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.06.18 1. kolo | vs. Enrique Luque Rico | 7-5, 6-2 | detalj meča |
Timur Sottimov - Posljednji mečevi
M15 Bukhara - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.10.19 kval. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-4, 5-7, 10-2 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Ismoil Hayriddinov | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
08.10.19 kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 4-6, 11-13 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Sanetulla Kutybaev | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Ust - tvrda | ||||
27.08.19 kval. | vs. Egor Noskin | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Zhanibek Temirtasov | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Fergana Challenger - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Namangan - tvrda | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Sagadat Ayap | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F4 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F3 - tvrda | ||||
28.05.18 kval. | vs. Sanjar Fayziev | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Vospitannikov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Uzbekistan F2 - tvrda | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Betov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Fergana Challenger - tvrda | ||||
17.06.17 1. kolo kval. | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F4 - tvrda | ||||
05.06.17 kval. | vs. Timur Khabibulin | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Azamat Lukmanov | 7-64, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Uzbekistan F2 - tvrda | ||||
24.04.17 kval. | vs. Daniiar Duldaev | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Khumoun Abdumalikov | 1-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Uzbekistan F4 - tvrda | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Abror Isakov | 6-4, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F3 - tvrda | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Jasurbek Axmedov | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
23.05.16 kval. | vs. Sagadat Ayap | 1-6, 1-6 | detalj meča |