MEČ
10.01.18 | 1. kolo | Shunsuke Wakita | Moritz Trocker | 6-3, 6-1 | Tunisia F1 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Shunsuke Wakita | Moritz Trocker | |
1. servis % | 29/45 (64%) | 46/64 (72%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/29 (62%) | 22/46 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/16 (56%) | 5/18 (28%) |
Osvojene break-lopte | 6/13 (46%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 37/64 (58%) | 18/45 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/109 (59%) | 45/109 (41%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 1 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Japan
26.07.95, 28 Godina
15456 $
26.07.95, 28 Godina
15456 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
22.04.00, 23 Godina
22.04.00, 23 Godina
Shunsuke Wakita vs. Moritz Trocker - Međusobni mečevi
10.01.18 | 1. kolo | Shunsuke Wakita | Moritz Trocker | 6-3, 6-1 | detalj meča | Tunisia F1 | zemlja |
Shunsuke Wakita form & Moritz Trocker form
Shunsuke Wakita - Posljednji mečevi
M25 Sapporo - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Taki Adachi | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Yamato Sueoka | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Yusei Fukuoka | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Iago Almeida | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Krsko - zemlja | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-4, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Alaminos - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 6-1, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Alaminos - zemlja | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Luigi Castelletti | 6-3, 4-6, 10-2 | detalj meča | |
M15 Alaminos - zemlja | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-4, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
25.04.23 kval. | vs. Jiri Cizek | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Martin Mazev | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.23 kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
M25 Canberra - zemlja | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Thomas Braithwaite | 6-2, 3-6, 10-12 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Timmy Karpinski | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Canberra - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Amor Jasika | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Batuhan Saban | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Ritesh Dubey | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.23 kval. | vs. Carlos Giraldi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.11.22 kval. | vs. Michel Hopp | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Ivan La Cava | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Max Flaherty | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Moritz Trocker - Posljednji mečevi
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Kevin Chahoud | 4-6, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Warren Wood | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Rodolfo Jauregui Sainz De Rozas | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Pranav Suhas Nemani | 4-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Alvaro Garcia | 6-3, 7-60 | detalj meča | |
M25 Bolzano - zemlja | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Maxence Beauge | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Casinalbo - zemlja | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Wroclaw - zemlja | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Tomas Jirousek | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Simonas Zukauskas | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Klosters - zemlja | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sarajevo - zemlja | ||||
01.06.21 kval. | vs. Tim Heger | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Elgin Khoeblal | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
M25 Kiseljak - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Yann Wojcik | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sibenik - zemlja | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Mile Matic | 6-2, Mile Matic - odustajanje | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Alexander Kotzen | 2-6, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Taddia | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Billy Harris | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Mykyta Markin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Majed Kilani | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.03.20 kval. | vs. Savva Polukhin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Babji Siva Atturu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 5-7 | detalj meča |