MEČ
20.03.17 | 1. kolo kval. | Shinnosuke Hiramatsu | Matvey Khomentovskiy | 6-4, 4-6, 6-2 | Greece F3 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Japan
11.10.96, 27 Godina
11.10.96, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Shinnosuke Hiramatsu vs. Matvey Khomentovskiy - Međusobni mečevi
20.03.17 | 1. kolo kval. | Shinnosuke Hiramatsu | Matvey Khomentovskiy | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | Greece F3 | tvrda |
Shinnosuke Hiramatsu form & Matvey Khomentovskiy form
Shinnosuke Hiramatsu - Posljednji mečevi
M25 Sapporo - tvrda | ||||
04.09.23 kval. | vs. Issei Okamura | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Kouhei Maeda | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Krsko - zemlja | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Mak Mikovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Alaminos - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Federico Campana | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Pietro Marino | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Antreas Stavrou | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Alaminos - zemlja | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 3-6, 7-65, 11-13 | detalj meča | |
M15 Alaminos - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Guy Den Ouden | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.04.23 kval. | vs. Andrea Pecorella | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Roman Ruenger | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Canberra - zemlja | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Dayne Kelly | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
21.03.23 kval. | vs. Corey Gaal | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Charlie Snow | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Canberra - zemlja | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.03.23 kval. | vs. Matthew Hulme | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Jayden Court | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
31.01.23 kval. | vs. Andrea Fiorentini | 6-2, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Vladimir Cherkovets | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Chepik | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Gergely Madarasz | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
18.01.23 1. kolo | vs. Radomir Tomic | 6-75, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.01.23 kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Mihail Kuseski | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 0-6, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Batuhan Saban | 6-0, 6-1 | detalj meča |
Matvey Khomentovskiy - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Ioannis Xilas | 6-1, 7-61 | detalj meča | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 7-67, 10-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Vasil Kirkov | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Nino Ehrenschneider | 6-75, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
28.02.20 Četvrtfinale | vs. Kai Wehnelt | 6-73, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
27.02.20 2. kolo | vs. Ljubomir Celebic | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Filip Bergevi | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Matteo Lugari | 6-715, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Prague - dvorana | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
21.09.19 Polufinale | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gleb Blekher | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
14.09.19 Polufinale | vs. Ivan Davydov | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Vladimir Korolev | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
12.09.19 2. kolo | vs. Kristian Lozan | 6-73, 6-2, 7-64 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 7-65, 7-66 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
20.08.19 kval. | vs. Giovanni Calvano | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 6-1, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-1 | detalj meča |