Sharobiddin Abzalov vs. Daniel Entelis

Sharobiddin Abzalov vs. Daniel Entelis - Belarus F2 (Minsk) - usporedba

MEČ

14.08.171. kolo kval.Sharobiddin Abzalov Daniel Entelis 6-2, 6-0 Belarus Belarus F2 tvrda

STATISTIKE MEČA

6-0

Sharobiddin Abzalov
Uzbekistan
19.02.98, 21 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
20.07.99, 20 Godina







Daniel Entelis
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Sharobiddin Abzalov vs. Daniel Entelis - Međusobni mečevi

14.08.171. kolo kval.Sharobiddin AbzalovDaniel Entelis6-2, 6-0 detalj mečaBelarus Belarus F2 tvrda

Sharobiddin Abzalov - Posljednji mečevi

Kazakhstan M15 Shymkent - zemlja
16.09.19
1. kolo kval.
vs. Mark Tryakshin6-0, 5-7, 5-10 porazdetalj meča
Kazakhstan M15 Shymkent - zemlja
10.09.19
kval.
vs. Igor Shrolik3-6, 0-6 porazdetalj meča
09.09.19
1. kolo kval.
vs. Shokhrukh Gayratov6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Kazakhstan M25 Ust - tvrda
28.08.19
1. kolo
vs. Maxim Ratniuk4-6, 5-7 porazdetalj meča
27.08.19
kval.
vs. Stepan Radus6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Kazakhstan M15 Almaty - tvrda
09.07.19
1. kolo
vs. Alexander Pavlioutchenkov4-6, 7-66, 3-6 porazdetalj meča
Uzbekistan Samarkand Challenger - zemlja
13.05.19
kval.
vs. Vladyslav Manafov2-6, 4-6 porazdetalj meča
Kazakhstan Shymkent Challenger - zemlja
06.05.19
kval.
vs. Timur Khabibulin4-6, 4-6 porazdetalj meča
Uzbekistan M25 Namangan - tvrda
30.04.19
1. kolo
vs. Khumoun Sultanov6-71, 4-6 porazdetalj meča
Uzbekistan M25 Andijan - tvrda
23.04.19
kval.
vs. Matvey Minin4-6, 3-6 porazdetalj meča
22.04.19
1. kolo kval.
vs. Klim Ivanov6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Kazakhstan M25 Shymkent - zemlja
15.04.19
1. kolo kval.
vs. Igor Shrolik2-6, 6-1, 7-10 porazdetalj meča
Kazakhstan M25 Shymkent - zemlja
10.04.19
kval.
vs. Sanetulla Kutybaev6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
10.04.19
1. kolo
vs. Timofey Skatov1-6, 1-6 porazdetalj meča
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Klim Ivanov6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Russia M25+H Kazan - dvorana
11.03.19
1. kolo kval.
vs. Niklas Johansson6-73, 5-7 porazdetalj meča
Thailand Thailand F9 - tvrda
10.11.18
1. kolo kval.
vs. Pol Wattanakul7-5, 1-6, 5-7 porazdetalj meča
Thailand Thailand F7 - tvrda
27.10.18
1. kolo kval.
vs. Ray Ho4-6, 7-64, 2-6 porazdetalj meča
Uzbekistan Tashkent Challenger - tvrda
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Konstantin Kravchuk3-6, 3-6 porazdetalj meča
Kazakhstan Almaty Challenger - tvrda
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Illya Marchenko2-6, 2-6 porazdetalj meča
Kazakhstan Kazakhstan F8 - zemlja
25.09.18
1. kolo
vs. Alexander Igoshin5-7, 3-6 porazdetalj meča
23.09.18
2. kolo kval.
vs. Danis Baybekov6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
23.09.18
kval.
vs. Grigoriy Korobeynikov6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Kazakhstan Kazakhstan F7 - zemlja
16.09.18
2. kolo kval.
vs. Sultan Narbekov3-6, 0-4, - Sharobiddin Abzalov - odustajanjeporazdetalj meča
Kazakhstan Kazakhstan F6 - zemlja
10.09.18
1. kolo
vs. Alexey Baryshev2-6, 3-6 porazdetalj meča
09.09.18
kval.
vs. Sardor Pulatov6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Uzbekistan Fergana Challenger - tvrda
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Shalva Dzhanashia0-6, 7-64, 3-6 porazdetalj meča
Uzbekistan Uzbekistan F4 - tvrda
06.06.18
2. kolo
vs. Yaraslav Shyla6-3, 2-6, 3-6 porazdetalj meča
05.06.18
kval.
vs. Ivan Kalinin7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
05.06.18
1. kolo
vs. Ibrokhimjon Urinov6-2, 6-1 pobjedadetalj meča

Daniel Entelis - Posljednji mečevi

Izrael Israel F5 - tvrda
28.04.18
1. kolo kval.
vs. Yam Bruhin2-6, 6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Rudy Richter6-3, 0-4, - Daniel Entelis - odustajanjeporazdetalj meča
Izrael Israel F1 - tvrda
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar4-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F18 - tvrda
11.12.17
2. kolo kval.
vs. Ofek Amoyal3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F17 - tvrda
05.12.17
1. kolo
vs. Scott Griekspoor1-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F16 - tvrda
27.11.17
1. kolo kval.
vs. Dor Wertheimer2-6, 2-6 porazdetalj meča
Turkey Turkey F44 - zemlja
20.11.17
1. kolo kval.
vs. Bang Shuo Yin7-5, 3-6, 3-6 porazdetalj meča
Turkey Turkey F43 - zemlja
13.11.17
1. kolo kval.
vs. Mohsen Hossein Zade Mohsen Hossein Zade - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
13.11.17
kval.
vs. Mert Naci Turker5-7, 3-6 porazdetalj meča
13.11.17
2. kolo kval.
vs. Onur Ernazci6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F15 - tvrda
30.10.17
1. kolo kval.
vs. Alexander Day3-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
23.10.17
kval.
vs. Alexis Canter3-6, 2-6 porazdetalj meča
23.10.17
2. kolo kval.
vs. Roee Benya6-2, 3-6, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
16.10.17
2. kolo kval.
vs. Omer Yeshaya6-2, 7-64 pobjedadetalj meča
16.10.17
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
16.10.17
kval.
vs. Ram Kapach4-6, 2-6 porazdetalj meča
Belarus Belarus F2 - tvrda
14.08.17
1. kolo kval.
vs. Sharobiddin Abzalov2-6, 0-6 porazdetalj meča
Belarus Belarus F1 - tvrda
07.08.17
1. kolo kval.
vs. Maxime Cressy2-6, 7-5, 3-6 porazdetalj meča
Latvia Latvia F1 - zemlja
31.07.17
1. kolo kval.
vs. Evgeny Vanag6-1, 7-5 pobjedadetalj meča
31.07.17
kval.
vs. Andrey Chepelev3-6, 0-6 porazdetalj meča
Georgia Georgia F3 - zemlja
19.07.17
1. kolo
vs. Aleksandre Bakshi0-6, 1-6 porazdetalj meča
Georgia Georgia F2 - zemlja
10.07.17
2. kolo kval.
vs. Dimitriy Voronin4-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
26.06.17
1. kolo
vs. Juan Pablo Grassi Mazzuchi2-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
21.06.17
1. kolo
vs. James Marsalek2-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
12.06.17
1. kolo kval.
vs. Yaron Guberman3-6, 6-74 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
05.06.17
2. kolo kval.
vs. Daniel Dudockin4-6, 7-66, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
22.05.17
1. kolo kval.
vs. Louroi Martinez2-6, 0-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F7 - tvrda
15.05.17
1. kolo kval.
vs. Ran Derei6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
15.05.17
2. kolo kval.
vs. Nikolay Kolobaev0-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
08.05.17
2. kolo kval.
vs. Luke Johnson1-6, 4-6 porazdetalj meča
<