MEČ
03.02.18 | 1. kolo kval. | Shalva Dzhanashia | Joan B Borras Isern | 6-4, 6-0 | Spain F4 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
22.05.99, 24 Godina
22.05.99, 24 Godina
Shalva Dzhanashia vs. Joan B Borras Isern - Međusobni mečevi
03.02.18 | 1. kolo kval. | Shalva Dzhanashia | Joan B Borras Isern | 6-4, 6-0 | detalj meča | Spain F4 | zemlja |
Shalva Dzhanashia form & Joan B Borras Isern form
Shalva Dzhanashia - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Thomas Faurel | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.03.21 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-0, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Semen Voronin | 7-65, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Louis Tessa | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 6-77 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Stuart Parker | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Thomas Fancutt | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bukhara - tvrda | ||||
20.10.19 Finale | vs. Maxim Ratniuk | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
19.10.19 Polufinale | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Sagadat Ayap | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Azamat Lukmanov | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Timur Maulenov | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Sagadat Ayap | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 7-62, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 3-6, 7-65, 3-6 | detalj meča |
Joan B Borras Isern - Posljednji mečevi
M15 Palmanova - zemlja | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-5, 2-6, 10-12 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Jorge Martinez Martinez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Oscar Pinto Sansano | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Gandia - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Marbella - tvrda | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
M15 Las - zemlja | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Higinio Sanchis Melero | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Isaac Somoza Pallas | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Dan Added | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
05.01.21 kval. | vs. Oleg Prihodko | 7-63, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
03.01.21 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 6-4, 3-2, Maxence Broville - odustajanje | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
08.12.20 kval. | vs. Sacha Modica | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Luigi Castelletti | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Lluc Pasqual | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Max Basing | 6-4, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Jose Vicent Monsonis Uso | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Pol Amoros Ramos | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-75, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Paul Cayre | 0-6, 6-4, 13-15 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Paul Cayre | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
25.11.19 kval. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 3-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bergamaschi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sabadell - zemlja | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Seville - zemlja | ||||
10.09.19 kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Bruno Mardones | 2-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Chinmaya Dev Chauhan | 6-1, 7-5 | detalj meča |