MEČ
15.12.16 | 2. kolo | Shahar Elbaz | Vladimir Uzhylovsky | 6-1, 6-3 | Israel F18 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Shahar Elbaz | Vladimir Uzhylovsky | |
1. servis % | 41/52 (79%) | 25/52 (48%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/41 (71%) | 13/25 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/11 (55%) | 13/27 (48%) |
Osvojene break-lopte | 4/10 (40%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/52 (50%) | 17/52 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/104 (59%) | 43/104 (41%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 4 |
Asovi | 1 | 3 |
STATISTIKE MEČA
Izrael
03.02.97, 27 Godina
19040 $
03.02.97, 27 Godina
19040 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Shahar Elbaz vs. Vladimir Uzhylovsky - Međusobni mečevi
15.12.16 | 2. kolo | Shahar Elbaz | Vladimir Uzhylovsky | 6-1, 6-3 | detalj meča | Israel F18 | tvrda |
Shahar Elbaz form & Vladimir Uzhylovsky form
Shahar Elbaz - Posljednji mečevi
M25 Meitar - tvrda | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.11.21 kval. | vs. Tom Saporta | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Eyal Shumilov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Uisung Park | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Vasileios Voltirakis | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.11.19 kval. | vs. Uisung Park | 3-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Mihailo Popovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. James Ibrahim | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Hugo Schott | 6-76, 0-3, - Shahar Elbaz - odustajanje | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Alexander Igoshin | 1-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Dor Wertheimer | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Jerusalem Challenger - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo | vs. Alessandro Bega | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Alexander Lazov | 0-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Michal Konecny | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.04.19 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Edan Leshem | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Greece F6 - tvrda | ||||
02.11.18 Četvrtfinale | vs. David Pichler | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.11.18 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
31.10.18 1. kolo | vs. Dimosthenis Taramonlis | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.10.18 kval. | vs. Roi Ginat | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
11.10.18 Četvrtfinale | vs. Igor Smilansky | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Vladimir Uzhylovsky - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
19.03.24 kval. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - odustajanje | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | - Vladimir Uzhylovsky - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - odustajanje | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 6-3, 5-10 | detalj meča |