Izrael
03.02.97, 27 Godina
19040 $
03.02.97, 27 Godina
19040 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
18.02.01, 23 Godina
10248 $
18.02.01, 23 Godina
10248 $
Shahar Elbaz vs. Roi Ginat - Međusobni mečevi
14.10.18 | kval. | Shahar Elbaz | Roi Ginat | 7-5, 6-3 | detalj meča | Israel F14 | tvrda |
13.03.17 | kval. | Shahar Elbaz | Roi Ginat | 6-3, 6-4 | detalj meča | Israel F1 | tvrda |
Shahar Elbaz form & Roi Ginat form
Shahar Elbaz - Posljednji mečevi
M25 Meitar - tvrda | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.11.21 kval. | vs. Tom Saporta | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Eyal Shumilov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Uisung Park | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Vasileios Voltirakis | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.11.19 kval. | vs. Uisung Park | 3-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Mihailo Popovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. James Ibrahim | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Hugo Schott | 6-76, 0-3, - Shahar Elbaz - odustajanje | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Alexander Igoshin | 1-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Dor Wertheimer | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Jerusalem Challenger - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo | vs. Alessandro Bega | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Alexander Lazov | 0-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Michal Konecny | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.04.19 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Edan Leshem | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Greece F6 - tvrda | ||||
02.11.18 Četvrtfinale | vs. David Pichler | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.11.18 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
31.10.18 1. kolo | vs. Dimosthenis Taramonlis | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.10.18 kval. | vs. Roi Ginat | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
11.10.18 Četvrtfinale | vs. Igor Smilansky | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Roi Ginat - Posljednji mečevi
M15 Albuquerque - tvrda | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Abdul Salam | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Champaign - tvrda | ||||
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Angel Diaz Jalil | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Herzlia - tvrda | ||||
07.08.23 kval. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 3-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Rishab Agarwal | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Mateo Barreiros Reyes | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Ariel Meshulam | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Niv Zuckerman | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Eyal Shumilov | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Yair Sarouk | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 San - tvrda | ||||
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Daniel De Jonge | 2-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
M15 Rancho - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Jerusalem - tvrda | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Filip Peliwo | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
02.11.22 1. kolo | vs. Joshua Luck | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
26.10.22 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.10.22 1. kolo | vs. Ori Baron | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Herzlia - tvrda | ||||
12.08.22 Četvrtfinale | vs. Daniel Little | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.08.22 2. kolo | vs. Yuichiro Inui | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.08.22 1. kolo | vs. Ariel Bouskila | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kfar - tvrda | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Tiran Sanghera | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Robin Catry | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Sahar Simon | 2-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
15.06.22 1. kolo | vs. Tiran Sanghera | 6-1, 5-7, 6-0 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
25.05.22 1. kolo | vs. Asaf Friedler | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Sahar Simon | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
25.03.22 1. kolo | vs. Sean Hodkin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.03.22 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.03.22 kval. | vs. Tim Loosen | 6-2, 6-3 | detalj meča |