Izrael
03.02.97, 27 Godina
19040 $
03.02.97, 27 Godina
19040 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
18.02.00, 24 Godina
18.02.00, 24 Godina
Shahar Elbaz vs. Roee Benya - Međusobni mečevi
13.10.18 | 1. kolo kval. | Shahar Elbaz | Roee Benya | 6-3, 6-1 | detalj meča | Israel F14 | tvrda |
22.05.17 | 2. kolo kval. | Shahar Elbaz | Roee Benya | 6-75, 7-5, 6-2 | detalj meča | Israel F8 | tvrda |
27.03.17 | 2. kolo kval. | Shahar Elbaz | Roee Benya | 6-4, 6-75, 6-4 | detalj meča | Israel F3 | tvrda |
30.05.16 | 2. kolo kval. | Shahar Elbaz | Roee Benya | 6-3, 6-0 | detalj meča | Israel F9 | tvrda |
24.08.15 | 2. kolo kval. | Shahar Elbaz | Roee Benya | 6-2, 6-2 | detalj meča | Israel F10 | tvrda |
Shahar Elbaz form & Roee Benya form
Shahar Elbaz - Posljednji mečevi
M25 Meitar - tvrda | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.11.21 kval. | vs. Tom Saporta | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Eyal Shumilov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Uisung Park | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Vasileios Voltirakis | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.11.19 kval. | vs. Uisung Park | 3-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Mihailo Popovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. James Ibrahim | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Hugo Schott | 6-76, 0-3, - Shahar Elbaz - odustajanje | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Alexander Igoshin | 1-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Dor Wertheimer | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Jerusalem Challenger - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo | vs. Alessandro Bega | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Alexander Lazov | 0-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Michal Konecny | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.04.19 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Edan Leshem | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Greece F6 - tvrda | ||||
02.11.18 Četvrtfinale | vs. David Pichler | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.11.18 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
31.10.18 1. kolo | vs. Dimosthenis Taramonlis | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.10.18 kval. | vs. Roi Ginat | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
11.10.18 Četvrtfinale | vs. Igor Smilansky | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Roee Benya - Posljednji mečevi
M25 Afula - tvrda | ||||
11.11.21 Četvrtfinale | vs. Filip Peliwo | 7-5, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
10.11.21 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
09.11.21 1. kolo | vs. Ido Zonder | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
08.11.21 kval. | vs. Zury Cohen | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Charles Minc | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 6-71, 0-6 | detalj meča | |
04.05.21 kval. | vs. Yoni Bidny | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Asaf Schwartz | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Stefan Simeunovic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Rikhardt Bierman | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Chiswick - tvrda | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Quentin Gueydan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Roehampton - tvrda | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Rikhardt Bierman | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 6-76, 6-73 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
11.06.19 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Loic Ratsaratany | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.05.19 kval. | vs. Robertas Vrzesinski | 4-6, 7-63, 12-10 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
14.05.19 kval. | vs. Boris Pokotilov | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 6-4, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Benjamin Niv | 7-67, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Cosmin Ontica | 7-66, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-2, 6-1 | detalj meča |