Izrael
03.02.97, 27 Godina
19040 $
03.02.97, 27 Godina
19040 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
28.04.00, 23 Godina
28.04.00, 23 Godina
Shahar Elbaz vs. Gilad Tamar - Međusobni mečevi
30.05.16 | kval. | Shahar Elbaz | Gilad Tamar | 6-2, 6-1 | detalj meča | Israel F9 | tvrda |
08.06.15 | 1. kolo kval. | Shahar Elbaz | Gilad Tamar | 6-0, 6-1 | detalj meča | Israel F8 | tvrda |
09.03.15 | kval. | Shahar Elbaz | Gilad Tamar | 6-2, 7-66 | detalj meča | Israel F1 | tvrda |
Shahar Elbaz form & Gilad Tamar form
Shahar Elbaz - Posljednji mečevi
M25 Meitar - tvrda | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.11.21 kval. | vs. Tom Saporta | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Eyal Shumilov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Uisung Park | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Vasileios Voltirakis | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.11.19 kval. | vs. Uisung Park | 3-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Mihailo Popovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. James Ibrahim | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Hugo Schott | 6-76, 0-3, - Shahar Elbaz - odustajanje | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Alexander Igoshin | 1-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Dor Wertheimer | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Jerusalem Challenger - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo | vs. Alessandro Bega | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Alexander Lazov | 0-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Michal Konecny | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.04.19 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Edan Leshem | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Greece F6 - tvrda | ||||
02.11.18 Četvrtfinale | vs. David Pichler | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.11.18 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
31.10.18 1. kolo | vs. Dimosthenis Taramonlis | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.10.18 kval. | vs. Roi Ginat | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
11.10.18 Četvrtfinale | vs. Igor Smilansky | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Gilad Tamar - Posljednji mečevi
M25 Netanya - tvrda | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Yanki Erel | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
24.05.22 kval. | vs. Ori Baron | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Moskovitz | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Mattias Southcombe | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.05.22 kval. | vs. Raz Haviv | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Shon Mor | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Bloch | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Wetzlar - zemlja | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Jannik Rother | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Christophe Clement | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Raz Katz | 5-7, 7-63, 11-9 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
04.05.21 kval. | vs. Eduardo Cohen | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 3-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Denis Parshutin | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Ioannis Stamoulos | 6-3, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-2, - Gilad Tamar - odustajanje | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Skyler Butts | 7-5, 0-6, 7-63 | detalj meča | |
03.09.19 kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Riccardo Maiga | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Rotem Sobol | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Danylo Shevchuk | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.08.19 kval. | vs. Ivan Yatsuk | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 0-6, 0-6 | detalj meča |