MEČ
07.02.17 | 1. kolo | Sergio Martos Gornes | Samuel Bensoussan | 6-4, 6-4 | Spain F4 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Sergio Martos Gornes | Samuel Bensoussan | |
1. servis % | 49/83 (59%) | 44/60 (73%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/49 (61%) | 26/44 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 19/34 (56%) | 6/16 (38%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 2/17 (12%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/60 (47%) | 34/83 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 77/143 (54%) | 66/143 (46%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 0 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sergio Martos Gornes vs. Samuel Bensoussan - Međusobni mečevi
07.02.17 | 1. kolo | Sergio Martos Gornes | Samuel Bensoussan | 6-4, 6-4 | detalj meča | Spain F4 | zemlja |
06.02.17 | kval. | Sergio Martos Gornes | Samuel Bensoussan | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | ||
29.04.13 | kval. | Sergio Martos Gornes | Samuel Bensoussan | 6-1, 6-0 | detalj meča | Spain F12 | zemlja |
Sergio Martos Gornes form & Samuel Bensoussan form
Sergio Martos Gornes - Posljednji mečevi
Forli 3 - dvorana | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Moez Echargui | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Johannes Haerteis | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Pozoblanco Challenger - tvrda | ||||
19.07.21 kval. | vs. Mathias Bourgue | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Amersfoort Challenger - zemlja | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Oeiras 1 - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
20.06.20 1. kolo | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
19.06.20 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 6-77, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
17.06.20 1. kolo | vs. Miguel Damas | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 4-6, 6-0, 5-10 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Lluis Dolz | 6-4, 5-0, Lluis Dolz - odustajanje | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
18.09.19 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Jaroslav Pospisil | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
09.09.19 kval. | vs. Gerard Granollers | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
05.09.19 Četvrtfinale | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.19 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
03.09.19 1. kolo | vs. Daniel Labrador | 6-0, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25+H Pozoblanco - tvrda | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Eduardo Struvay | 7-66, 6-77, 6-73 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
29.07.19 kval. | vs. Walter Trusendi | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 6-0, 10-8 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
Amersfoort Challenger - zemlja | ||||
15.07.19 kval. | vs. Igor Sijsling | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Getxo - zemlja | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Michael Geerts | 6-4, 6-77, 0-6 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Samuel Bensoussan - Posljednji mečevi
M15 Sabadell - zemlja | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Johan Nikles | 1-6, 1-3, - Samuel Bensoussan - odustajanje | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
28.09.19 Polufinale | vs. Flavio Cobolli | 6-1, 4-6, 6-76 | detalj meča | |
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 6-0, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 4-4, Laurent Lokoli - odustajanje | detalj meča | |
Italy F32 - zemlja | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
08.10.18 2. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Pawel Juszczak | 6-0, 3-0, Pawel Juszczak - odustajanje | detalj meča | |
Florence Challenger - zemlja | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Jelle Sels | 6-1, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
Italy F29 - zemlja | ||||
24.09.18 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
Italy F28 - zemlja | ||||
19.09.18 2. kolo | vs. Mateo Nicolas Martinez | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
18.09.18 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Italy F27 - zemlja | ||||
14.09.18 Polufinale | vs. Marco Bortolotti | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
14.09.18 Četvrtfinale | vs. Antonio Massara | 7-5, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
12.09.18 2. kolo | vs. Jannik Sinner | 3-6, 7-66, 6-0 | detalj meča | |
11.09.18 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Switzerland F5 - zemlja | ||||
06.09.18 Četvrtfinale | vs. Sandro Ehrat | 2-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
05.09.18 2. kolo | vs. Luca Staeheli | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.09.18 1. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Romania F9 - zemlja | ||||
18.08.18 Polufinale | vs. Federico Coria | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
17.08.18 Četvrtfinale | vs. Alexandru Vasile Manole | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
16.08.18 2. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 5-7, 7-64, 6-0 | detalj meča | |
14.08.18 1. kolo | vs. Vladislav Melnic | 7-62, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
Romania F8 - zemlja | ||||
09.08.18 2. kolo | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
08.08.18 1. kolo | vs. Alexander Simion | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Portugal F13 - zemlja | ||||
03.08.18 Četvrtfinale | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.08.18 2. kolo | vs. Bartosz Wojnar | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
01.08.18 1. kolo | vs. Nicolas Rosenzweig | 6-0, 6-1 | detalj meča |