MEČ
11.09.17 | 1. kolo | Sergio Gutierrez-Ferrol | Raul Brancaccio | 6-1, 6-2 | Spain F29 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Sergio Gutierrez-Ferrol | Raul Brancaccio | |
1. servis % | 25/43 (58%) | 28/41 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/25 (76%) | 15/28 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/18 (78%) | 5/13 (38%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 21/41 (51%) | 10/43 (23%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/84 (64%) | 30/84 (36%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 0 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sergio Gutierrez-Ferrol vs. Raul Brancaccio - Međusobni mečevi
08.06.18 | Polufinale | Sergio Gutierrez-Ferrol | Raul Brancaccio | 6-3, 6-3 | detalj meča | Spain F14 | zemlja |
11.09.17 | 1. kolo | Sergio Gutierrez-Ferrol | Raul Brancaccio | 6-1, 6-2 | detalj meča | Spain F29 | zemlja |
24.07.17 | 1. kolo | Raul Brancaccio | Sergio Gutierrez-Ferrol | 6-0, 6-3 | detalj meča | Spain F23 | zemlja |
Sergio Gutierrez-Ferrol form & Raul Brancaccio form
Sergio Gutierrez-Ferrol - Posljednji mečevi
Roja de - zemlja | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Madrid - zemlja | ||||
21.09.19 Polufinale | vs. Benjamin Bonzi | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Ismael Carrero | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
18.09.19 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Seville - zemlja | ||||
15.09.19 Finale | vs. Orlando Luz | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.09.19 Polufinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Bogdan Bobrov | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
12.09.19 2. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 2-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
10.09.19 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Lukas Rosol | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Matthias Bachinger | 5-7, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
08.05.19 2. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 1-6, 0-1, - Sergio Gutierrez-Ferrol - odustajanje | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
11.04.19 3. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.04.19 2. kolo | vs. Thomaz Bellucci | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
Alicante Challenger - zemlja | ||||
02.04.19 1. kolo | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 6-4, 3-6, 6-72 | detalj meča | |
Marbella Challenger - zemlja | ||||
25.03.19 1. kolo | vs. Jurgen Melzer | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
25.02.19 1. kolo | vs. Jan Choinski | 5-7, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Montpellier - dvorana | ||||
03.02.19 1. kolo kval. | vs. Antoine Hoang | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
08.01.19 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
31.12.18 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Bratislava Challenger - dvorana | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
11.10.18 2. kolo | vs. Filippo Baldi | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
09.10.18 1. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Florence Challenger - zemlja | ||||
05.10.18 Četvrtfinale | vs. Marco Trungelliti | 7-63, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
04.10.18 2. kolo | vs. Daniel Gimeno-Traver | 7-5, 6-76, 6-1 | detalj meča | |
03.10.18 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 2-6, 7-65, 6-2 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.18 2. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 5-7, 6-70 | detalj meča | |
10.09.18 1. kolo | vs. Paolo Lorenzi | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča |
Raul Brancaccio - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-3, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 1-6, 6-72 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Henrique Rocha | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Stefano Travaglia | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Hady Habib | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 7-67, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 6-74, 1-3, - Raul Brancaccio - odustajanje | detalj meča | |
Noumea Challenger - tvrda | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 3-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Steven Diez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Hugo Gaston | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Olbia Challenger - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Remy Bertola | 7-5, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
Malaga Challenger - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Robert Strombachs | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Nick Chappell | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Alicante Challenger - tvrda | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Henri Squire | 7-64, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 7-5, 5-7, 6-78 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 7-5 | detalj meča |