MEČ
27.05.19 | 1. kolo kval. | Sergey Shipilov | Emmanuel Luria | 6-4, 6-1 | M15 Heraklion | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Uzbekistan
03.07.93, 30 Godina
14922 $
03.07.93, 30 Godina
14922 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
29.07.98, 25 Godina
29.07.98, 25 Godina
Sergey Shipilov vs. Emmanuel Luria - Međusobni mečevi
27.05.19 | 1. kolo kval. | Sergey Shipilov | Emmanuel Luria | 6-4, 6-1 | detalj meča | M15 Heraklion | tvrda |
Sergey Shipilov form & Emmanuel Luria form
Sergey Shipilov - Posljednji mečevi
M15 Nonthaburi - tvrda | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 1-6, 7-64, 5-10 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Mungmun Ohmarak | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Nonthaburi - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
24.11.19 2. kolo kval. | vs. Blake Ellis | 2-6, 0-2, - Sergey Shipilov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Bukhara - tvrda | ||||
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Egor Noskin | 7-61, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.10.19 kval. | vs. Saba Purtseladze | 6-2, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.10.19 kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Artsiom Bardzin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. Pak Long Yeung | 4-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Gokul Suresh | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M25 Taipei - tvrda | ||||
23.07.19 kval. | vs. Lucas Renard | 6-2, 6-78, 7-10 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Masayoshi Ono | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Taipei - tvrda | ||||
16.07.19 kval. | vs. Jie-Ming Pai | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Yu Hsiang Chiu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Almaty - tvrda | ||||
09.07.19 kval. | vs. Alexandr Binda | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Gleb Smolyakov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
28.05.19 kval. | vs. Edoardo Graziani | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F42 - tvrda | ||||
19.10.15 1. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 7-63, 6-73, -def. | detalj meča | |
Turkey F41 - tvrda | ||||
12.10.15 kval. | vs. Victor-Mugurel Anagnastopol | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
12.10.15 1. kolo kval. | vs. Alexander Kjaergaard Rejnhold | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
12.10.15 2. kolo kval. | vs. Halit Berke Mangaloglu | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Turkey F40 - tvrda | ||||
05.10.15 1. kolo kval. | vs. Aria Harajchi | 2-6, 6-77 | detalj meča | |
Russia F8 - zemlja | ||||
07.09.15 1. kolo kval. | vs. Alexandr Kushakov | 6-73, 4-6 | detalj meča |
Emmanuel Luria - Posljednji mečevi
M15 Jerusalem - tvrda | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Ramat - tvrda | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Seth Seely | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Timo Stodder | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Petr Hajek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Pretoria - tvrda | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Johannesburg - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Arsenije Zlatanovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Riccardo Maiga | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
26.08.19 kval. | vs. Preston Brown | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
20.08.19 kval. | vs. Roi Ginat | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 3-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Gilad Tamar | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Sergey Shipilov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 4-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Jonas Trinker | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Sergis Kyratzis | 6-3, 1-6, 5-4, Sergis Kyratzis - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.04.19 kval. | vs. Elliott Farmer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Noah Prehn | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
26.03.19 kval. | vs. Worarin Kumthonkittikul | 6-4, 2-6, 2-10 | detalj meča | |
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Greece F8 - tvrda | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Erik Crepaldi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Petros Tsitsipas | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Christian Braun | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-4, 6-1 | detalj meča |