MEČ
22.09.19 | Finale | Sergey Fomin | Alexey Zakharov | 2-6, 6-2, 6-4 | M15 Shymkent | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Sergey Fomin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
0-1 | Alexey Zakharov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Sergey Fomin | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Alexey Zakharov | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sergey Fomin | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Alexey Zakharov | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Sergey Fomin | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
2-5 | Alexey Zakharov | |
0-0, 0-15 | ||
2-6 |
2 | ||
Sergey Fomin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Alexey Zakharov | |
0-0 | ||
Sergey Fomin | 1-1 | |
2-1 | Alexey Zakharov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Sergey Fomin | 2-2 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
3-2 | Alexey Zakharov | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sergey Fomin | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Alexey Zakharov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Sergey Fomin | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
1-0 | Alexey Zakharov | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Sergey Fomin | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Alexey Zakharov | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Sergey Fomin | 2-2 | |
0-0, 0-15 | ||
2-3 | Alexey Zakharov | |
0-0 | ||
Sergey Fomin | 3-3 | |
3-4 | Alexey Zakharov | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Sergey Fomin | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Alexey Zakharov | |
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sergey Fomin vs. Alexey Zakharov - Međusobni mečevi
22.09.19 | Finale | Sergey Fomin | Alexey Zakharov | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | M15 Shymkent | zemlja |
Sergey Fomin form & Alexey Zakharov form
Sergey Fomin - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Egor Agafonov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Evgeny Philippov | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-73, 7-64 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-1, 6-73, 6-4 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Niels Visker | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Elmer Moller | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Martin Landaluce | 1-6, 6-710 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Michiel De Krom | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Hubert Hurkacz | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.12.23 2. kolo | vs. Ioan Alexandru Chirita | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Kerem Yilmaz | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.12.23 Finale | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
10.12.23 Polufinale | vs. Evgenii Tiurnev | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
09.12.23 Četvrtfinale | vs. Denys Klok | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
08.12.23 2. kolo | vs. Lucio Carnevalle | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 6-4, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Maxim Zhukov | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Mert Naci Turker | 1-0, Mert Naci Turker - odustajanje | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Tim Handel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Marko Maksimovic | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Amir Milushev | 6-0, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Tuncay Duran | 5-7, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alex Knaff | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 7-5 | detalj meča |
Alexey Zakharov - Posljednji mečevi
New Delhi - tvrda | ||||
26.02.24 kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-5, - Alexey Zakharov - odustajanje | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Yunseong Chung | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Moez Echargui | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Seong Chan Hong | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Vadym Ursu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 7-5, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-72, 4-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Chennai - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Mukund Sasikumar | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Vishnu Vardhan | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Doha - tvrda | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Mirza Basic | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Viacheslav Bielinskyi | 7-69, 3-6, 6-77 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Yi Zhou | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Kuala - tvrda | ||||
03.12.23 Finale | vs. Yeongseok Jeong | 6-1, 6-76, 4-6 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Yuta Kawahashi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Tanguy Genier | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Corban Crowther | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Qian Sun | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Ipoh - tvrda | ||||
26.11.23 Finale | vs. Takuya Kumasaka | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
25.11.23 Polufinale | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Duckhee Lee | 6-4, 6-4 | detalj meča |