MEČ
23.10.12 | 1. kolo | Sergei Bubka | Tsung-Hua Yang | 6-4, 3-6, 6-4 | Seoul Challenger | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Sergei Bubka | Tsung-Hua Yang | |
1. servis % | 54/89 (61%) | 70/97 (72%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 37/54 (69%) | 44/70 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/35 (37%) | 13/27 (48%) |
Osvojene break-lopte | 5/16 (31%) | 4/11 (36%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 40/97 (41%) | 39/89 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 90/186 (48%) | 96/186 (52%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 3 |
Asovi | 10 | 4 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sergei Bubka vs. Tsung-Hua Yang - Međusobni mečevi
23.10.12 | 1. kolo | Sergei Bubka | Tsung-Hua Yang | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | Seoul Challenger | tvrda |
Sergei Bubka form & Tsung-Hua Yang form
Sergei Bubka - Posljednji mečevi
France F9 - zemlja | ||||
25.04.16 1. kolo kval. | vs. Gabriel Petit | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
01.02.15 1. kolo kval. | vs. Nicolas Rosenzweig | 1-6, 2-3, - Sergei Bubka - odustajanje | detalj meča | |
Great Britain - dvorana | ||||
26.01.15 1. kolo | vs. Quentin Halys | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.01.15 2. kolo kval. | vs. Daniel Appelgren | 3-6, 6-4, 7-66 | detalj meča | |
26.01.15 kval. | vs. Adam Thornton-Brown | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Andria Challenger - dvorana | ||||
19.11.14 1. kolo | vs. Pietro Licciardi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Brescia Challenger - dvorana | ||||
10.11.14 1. kolo | vs. Marius Copil | 0-6, 6-74 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
04.11.14 1. kolo | vs. Antonio Sancic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Eckental Challenger - tepih | ||||
29.10.14 2. kolo | vs. Denis Matsukevitch | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.10.14 1. kolo | vs. Denys Molchanov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F36 - tvrda | ||||
13.10.14 1. kolo | vs. Mohamed Shabib | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
13.10.14 kval. | vs. Mohamed Shabib | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
13.10.14 1. kolo kval. | vs. Anton Dubrov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
13.10.14 2. kolo kval. | vs. Mihai Laurentiu Balasa | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Turkey F35 - tvrda | ||||
06.10.14 1. kolo | vs. Young Seok Kim | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Orleans Challenger - dvorana | ||||
20.09.14 1. kolo kval. | vs. Denis Matsukevitch | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
St. Remy - tvrda | ||||
31.08.14 1. kolo kval. | vs. Maxime Tchoutakian | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
19.08.14 1. kolo kval. | vs. Marco Chiudinelli | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
Kazakhstan F10 - tvrda | ||||
28.07.14 kval. | vs. Ivan Karasyov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
28.07.14 1. kolo | vs. Ilya Ivashka | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Astana Challenger - tvrda | ||||
22.07.14 1. kolo | vs. Thomas Fabbiano | 7-66, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Recanati Challenger - tvrda | ||||
15.07.14 1. kolo | vs. Flavio Cipolla | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
16.06.14 1. kolo kval. | vs. Bobby Reynolds | 6-3, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Ukraine F9 - tvrda | ||||
23.06.14 1. kolo | vs. Ivan Anikanov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.06.14 2. kolo | vs. Denys Molchanov | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
Nottingham 2 - trava | ||||
09.06.14 1. kolo | vs. Marius Copil | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - trava | ||||
01.06.14 1. kolo kval. | vs. John-Patrick Smith | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
20.05.14 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Nice - zemlja | ||||
17.05.14 1. kolo kval. | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F14 - tvrda | ||||
28.04.14 1. kolo | vs. Ricardo Chile-Fonte | 6-0, 6-2 | detalj meča |
Tsung-Hua Yang - Posljednji mečevi
M15 Lakewood - tvrda | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Fletcher Scott | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Fountain - tvrda | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Yuta Kikuchi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 San - tvrda | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Benjamin Sigouin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 San - tvrda | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Eric Hadigian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Rancho - tvrda | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Joe Tyler | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Almaty 2 - zemlja | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Almaty 1 - zemlja | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Orlando Challenger - tvrda | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 6-72, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
M15 Quinta - tvrda | ||||
07.11.20 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.11.20 Četvrtfinale | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
03.11.20 1. kolo | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Jesper De Jong | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.10.20 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Setubal - tvrda | ||||
06.10.20 1. kolo | vs. Holger Rune | 6-77, 5-7 | detalj meča | |
M25 Porto - tvrda | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Forli Challenger - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo | vs. Frances Tiafoe | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Bengalaru Challenger - tvrda | ||||
10.02.20 1. kolo | vs. Matthew Ebden | 0-6, 6-4, 6-72 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
08.02.20 Polufinale | vs. Sebastian Fanselow | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
07.02.20 Četvrtfinale | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
06.02.20 2. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Matija Pecotic | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Bangkok Challenger - tvrda | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Ze Zhang | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Australian Open - tvrda | ||||
05.12.19 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Shenzhen Challenger - tvrda | ||||
30.10.19 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
29.10.19 1. kolo | vs. Jiaqi Duan | 6-3, 6-1 | detalj meča |