Japan
25.12.00, 23 Godina
34580 $
25.12.00, 23 Godina
34580 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
India
08.07.97, 26 Godina
08.07.97, 26 Godina
Seita Watanabe vs. Sahil Gaware - Međusobni mečevi
17.02.20 | 2. kolo kval. | Seita Watanabe | Sahil Gaware | 6-0, 6-2 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
Seita Watanabe form & Sahil Gaware form
Seita Watanabe - Posljednji mečevi
Kigali 2 - zemlja | ||||
04.03.24 kval. | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
26.02.24 kval. | vs. Ivan Denisov | 4-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
05.02.24 kval. | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Hanyi Liu | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
Burnie 1 - tvrda | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuki Mochizuki | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Duckhee Lee | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Masamichi Imamura | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.12.23 2. kolo | vs. Shu Matsuoka | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M25 Kalaburagi - tvrda | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. David Pichler | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Rishi Reddy | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Dhruv Hirpara | 6-2, 2-0, Dhruv Hirpara - odustajanje | detalj meča | |
M25 Mumbai - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Takasaki - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ryouga Kanno | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Sapporo - tvrda | ||||
15.09.23 2. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Yuta Kikuchi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Sapporo - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Tainan - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
M25 Tainan - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
M25 Astana - tvrda | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Zatsepin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Astana Challenger - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Egor Agafonov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Sahil Gaware - Posljednji mečevi
M15 New - tvrda | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Arpit Sharma | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.03.21 2. kolo kval. | vs. Rishi Reddy | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Pune - tvrda | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Faisal Qamar | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
M15 Indore - tvrda | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Muthu Senthilkumar | 7-5, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Tanik Gupta | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Erik Crepaldi | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. William Nolan | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Seita Watanabe | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ibrahim Kibet Yego | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Marek Gengel | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.02.20 kval. | vs. Aleksei Khomich | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Artur Soghoyan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Alberto Cammarata | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.01.20 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 7-5, 2-6, 3-10 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Christos Avraam | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Tae-Woo Lee | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Yuichiro Inui | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Ali Zaghloul | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Andrei Sokolov | 6-0, Andrei Sokolov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Ahmed Mounir | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Youssef Omar | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Stefano Battaglino | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
10.09.19 kval. | vs. Aly Shokeir | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 6-4, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Christos Avraam | 6-4, 2-6, 10-7 | detalj meča |