MEČ
15.05.19 | 1. kolo | Seita Watanabe | Roman Blokhin | 6-1, 6-0 | M15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Seita Watanabe | Roman Blokhin | |
1. servis % | 18/30 (60%) | 23/41 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 15/18 (83%) | 8/23 (35%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/12 (42%) | 4/18 (22%) |
Osvojene break-lopte | 7/9 (78%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/41 (71%) | 10/30 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 49/71 (69%) | 22/71 (31%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 4 |
Asovi | 4 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Roman Blokhin | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Seita Watanabe | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Roman Blokhin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Seita Watanabe | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Roman Blokhin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Seita Watanabe | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Roman Blokhin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Seita Watanabe | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Roman Blokhin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Seita Watanabe | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Roman Blokhin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Seita Watanabe | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Roman Blokhin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Japan
25.12.00, 23 Godina
34580 $
25.12.00, 23 Godina
34580 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
16.03.99, 25 Godina
16.03.99, 25 Godina
Seita Watanabe vs. Roman Blokhin - Međusobni mečevi
15.05.19 | 1. kolo | Seita Watanabe | Roman Blokhin | 6-1, 6-0 | detalj meča | M15 Tabarka | zemlja |
Seita Watanabe form & Roman Blokhin form
Seita Watanabe - Posljednji mečevi
Kigali 2 - zemlja | ||||
04.03.24 kval. | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
26.02.24 kval. | vs. Ivan Denisov | 4-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
05.02.24 kval. | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Hanyi Liu | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
Burnie 1 - tvrda | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuki Mochizuki | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Duckhee Lee | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Masamichi Imamura | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.12.23 2. kolo | vs. Shu Matsuoka | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M25 Kalaburagi - tvrda | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. David Pichler | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Rishi Reddy | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Dhruv Hirpara | 6-2, 2-0, Dhruv Hirpara - odustajanje | detalj meča | |
M25 Mumbai - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Takasaki - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ryouga Kanno | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Sapporo - tvrda | ||||
15.09.23 2. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Yuta Kikuchi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Sapporo - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Tainan - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
M25 Tainan - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
M25 Astana - tvrda | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Zatsepin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Astana Challenger - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Egor Agafonov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Viacheslav Ovchinnikov | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Roman Blokhin - Posljednji mečevi
M15 Doha - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Alexander Jhun | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
18.12.19 kval. | vs. Artsiom Cherkasau | 7-5, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Mohammed Abdulla | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
09.12.19 1. kolo kval. | vs. Jan Godfrey Seno | 7-64, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
12.11.19 2. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo | vs. Lakshit Sood | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Bukhara - tvrda | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Chuev | 2-4, - Roman Blokhin - odustajanje | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
08.10.19 kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Samandar Azamatov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Aly Shokeir | 4-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Nicolo Crespi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Belal Abou Taleb | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M25 Ust - tvrda | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Artsiom Cherkasau | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
M15 Minsk - tvrda | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Starkou | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25+H Pozoblanco - tvrda | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Alvaro Blanco Damea | 6-4, 0-6, 8-10 | detalj meča | |
M25 Qujing - dvorana | ||||
08.07.19 kval. | vs. Chukang Wang | 6-71, 0-6 | detalj meča | |
07.07.19 1. kolo kval. | vs. Yiteng Li | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Kunshan - tvrda | ||||
02.07.19 kval. | vs. Yuanfeng Li | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.06.19 1. kolo kval. | vs. Guan Kai Wang | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
14.05.19 kval. | vs. Riccardo Perin | 4-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
06.05.19 kval. | vs. Elyes Marouani | 3-6, 6-2, 1-10 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.04.19 kval. | vs. Simonas Zukauskas | 6-4, 6-1 | detalj meča |