Germany
28.07.93, 30 Godina
28.07.93, 30 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Caspar Schuetze vs. Sebastian Prechtel - Međusobni mečevi
04.02.19 | 1. kolo kval. | Sebastian Prechtel | Caspar Schuetze | 6-4, 6-1 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
Caspar Schuetze form & Sebastian Prechtel form
Caspar Schuetze - Posljednji mečevi
M25 Hammamet - zemlja | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Luke Jensen | Luke Jensen - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Johan Nikles | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxwell Weishan | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Yannick Penkner | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Gallo | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
11.12.23 1. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Bonnaud | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Elicha Navas | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Melilla - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Tancredi Alfano | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
M15 Buschhausen - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 6-2, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Huy - zemlja | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Wetzlar - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 6-1, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Leonardo Taddia | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Laurent Julia Calac | 6-3, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
M15 Cluj - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Luzhou - tvrda | ||||
04.06.23 2. kolo kval. | vs. Shiyou Liu | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 7-5, 1-6, 12-14 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mitric | 6-72, 6-75 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Jan Kobierski | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Zelimir Rudan | 6-72, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Tom Neylon | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Dwaine Duncan | 6-79, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
01.01.23 1. kolo kval. | vs. Vitali Chvets | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Gabriele Camilli | 7-63, 4-6, 11-13 | detalj meča | |
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-0, 6-2 | detalj meča |
Sebastian Prechtel - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Paul Jubb | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Remy Bertola | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Mendoza - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
M25 Lujan - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Fernando Cavallo | 2-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M25 Oldenzaal - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Dax Donders | 6-3, 0-6, 6-73 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Dean Thurner | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Augsburg Challenger - zemlja | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Gianmarco Ferrari | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Osijek - zemlja | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Valerio Aboian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Milan Drinic | 7-5, 6-73, 6-2 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-3, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
M25 Kramsach - zemlja | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Lukas Rosol | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
M15 Uslar - zemlja | ||||
23.07.23 Finale | vs. Stefan Popovic | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
22.07.23 Polufinale | vs. Christoph Negritu | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
21.07.23 Četvrtfinale | vs. John Sperle | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Jakub Nicod | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Store - zemlja | ||||
22.06.23 1. kolo | vs. Sebastian Dominko | 5-7, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
M15 Litija - zemlja | ||||
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Luca Wiedenmann | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Josip Simundza | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Tim Heger | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
10.06.23 Polufinale | vs. Alexander Zgirovsky | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. David Pichler | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ivan Fomin | 6-4, 6-1 | detalj meča |