INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ronald Slobodchikov vs. Sebastian Korda - Međusobni mečevi
14.03.19 | 2. kolo | Sebastian Korda | Ronald Slobodchikov | 6-2, 6-2 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Ronald Slobodchikov form & Sebastian Korda form
Ronald Slobodchikov - Posljednji mečevi
Porto Challenger - tvrda | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Francisco Cabral | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Aix En - zemlja | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Biella 7 - zemlja | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Oeiras 4 - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Lucas Catarina | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Biella 6 - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Riccardo Bonadio | - | detalj meča | |
Oeiras 2 - zemlja | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 La - zemlja | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.03.21 1. kolo | vs. Arthur Fils | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Gran Canaria - zemlja | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.01.21 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 1-6, - Ronald Slobodchikov - odustajanje | detalj meča | |
Forli Challenger - zemlja | ||||
19.09.20 1. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 5-7, 0-3, - Ronald Slobodchikov - odustajanje | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
11.09.20 1. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.09.20 1. kolo | vs. Baran Cengiz | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
07.09.20 1. kolo | vs. Boris Butulija | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
04.09.20 1. kolo | vs. Alen Rogic Hadzalic | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
03.09.20 1. kolo | vs. Yanki Erel | 6-1, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
02.09.20 1. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.09.20 1. kolo | vs. Stefan Micov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 5-7, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 7-60, 7-5 | detalj meča | |
19.08.20 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.08.20 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.08.20 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.08.20 1. kolo | vs. Jim Walder | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.08.20 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
02.07.20 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
01.07.20 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
30.06.20 1. kolo | vs. George Loffhagen | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.06.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 3-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 6-4, 3-4, - Ronald Slobodchikov - odustajanje | detalj meča |
Sebastian Korda - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
25.03.24 3. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 6-75, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
23.03.24 2. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 6-72, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
11.03.24 3. kolo | vs. Daniil Medvedev | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
09.03.24 2. kolo | vs. Roman Safiullin | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
29.02.24 Četvrtfinale | vs. Andrey Rublev | 4-6, 3-4, - Sebastian Korda - odustajanje | detalj meča | |
28.02.24 2. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Rotterdam - dvorana | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Alex De Minaur | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Marseille - dvorana | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Grigor Dimitrov | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 6-3, 2-6, 7-63 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
01.02.24 Rubber 1 | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-73, 6-4 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
19.01.24 3. kolo | vs. Andrey Rublev | 2-6, 6-76, 4-6 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Quentin Halys | 6-4, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-1, 6-4, 2-6, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
12.01.24 Polufinale | vs. Jiri Lehecka | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.01.24 Četvrtfinale | vs. Christopher O'Connell | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo | vs. Lorenzo Sonego | 6-4, 7-610 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Paris - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
Basel - dvorana | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
14.10.23 Polufinale | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.10.23 Četvrtfinale | vs. Ben Shelton | 6-710, 6-2, 7-66 | detalj meča | |
10.10.23 4. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
08.10.23 3. kolo | vs. Daniil Medvedev | 7-68, 6-2 | detalj meča | |
06.10.23 2. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Astana - dvorana | ||||
03.10.23 Finale | vs. Adrian Mannarino | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.23 Polufinale | vs. Hamad Medjedovic | 6-78, 7-62, 7-63 | detalj meča | |
01.10.23 Četvrtfinale | vs. Tallon Griekspoor | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
30.09.23 2. kolo | vs. Nuno Borges | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
29.09.23 1. kolo | vs. Alexei Popyrin | 7-65, 6-74, 6-4 | detalj meča |