MEČ
19.10.15 | Polufinale | Scott Griekspoor | Elmar Ejupovic | 6-4, 7-5 | Norway F1 | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Scott Griekspoor | Elmar Ejupovic | |
1. servis % | 33/65 (51%) | 31/56 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/33 (76%) | 20/31 (65%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 18/32 (56%) | 12/25 (48%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 2/8 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/56 (43%) | 22/65 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/121 (55%) | 54/121 (45%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 2 |
Asovi | 1 | 9 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Scott Griekspoor vs. Elmar Ejupovic - Međusobni mečevi
13.10.17 | Četvrtfinale | Scott Griekspoor | Elmar Ejupovic | 6-3, 1-6, 7-63 | detalj meča | Germany F14 | dvorana |
21.03.17 | 1. kolo | Elmar Ejupovic | Scott Griekspoor | 6-73, 7-62, 6-4 | detalj meča | France F7 | dvorana |
03.03.16 | 2. kolo | Scott Griekspoor | Elmar Ejupovic | 7-5, 6-3 | detalj meča | Turkey F9 | tvrda |
19.10.15 | Polufinale | Scott Griekspoor | Elmar Ejupovic | 6-4, 7-5 | detalj meča | Norway F1 | dvorana |
14.09.15 | 2. kolo | Scott Griekspoor | Elmar Ejupovic | 7-5, 6-3 | detalj meča | Serbia F12 | zemlja |
01.09.14 | 2. kolo | Scott Griekspoor | Elmar Ejupovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | Belgium F14 | zemlja |
Scott Griekspoor form & Elmar Ejupovic form
Scott Griekspoor - Posljednji mečevi
M25+H Rodez - dvorana | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Evan Furness | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
L'Aquila Challenger - zemlja | ||||
21.08.19 2. kolo | vs. Facundo Mena | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo | vs. Carlos Gomez-Herrera | 3-6, 7-68, 7-66 | detalj meča | |
Meerbusch Challenger - zemlja | ||||
15.08.19 3. kolo | vs. Louis Wessels | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
13.08.19 2. kolo | vs. Jay Clarke | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Manerbio Challenger - zemlja | ||||
08.08.19 3. kolo | vs. Federico Coria | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
06.08.19 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
30.07.19 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
Amersfoort Challenger - zemlja | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 6-4, 4-6, 6-77 | detalj meča | |
Ludwigshafen Challenger - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Milan Challenger - zemlja | ||||
26.06.19 2. kolo | vs. Renzo Olivo | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Blois Challenger - zemlja | ||||
18.06.19 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo | vs. Facundo Mena | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
Jerusalem Challenger - tvrda | ||||
23.05.19 3. kolo | vs. Filip Peliwo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.05.19 2. kolo | vs. Evan King | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
29.04.19 1. kolo | vs. Manuel Sanchez | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Leon Challenger - tvrda | ||||
24.04.19 2. kolo | vs. Alexander Bublik | 6-714, 3-6 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo | vs. Michael Redlicki | 6-2, 6-6, Michael Redlicki - odustajanje | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
16.04.19 2. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Sophia Antipolis - zemlja | ||||
01.04.19 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
18.02.19 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Rotterdam - dvorana | ||||
09.02.19 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 7-63, 6-72, 6-71 | detalj meča | |
Budapest Challenger - dvorana | ||||
05.02.19 2. kolo | vs. Nikola Milojevic | 4-6, 7-61, 4-6 | detalj meča | |
04.02.19 1. kolo | vs. Daniel Masur | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
15.01.19 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Columbus Challenger - dvorana | ||||
12.01.19 Polufinale | vs. Jeff Wolf | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.19 Četvrtfinale | vs. Uladzimir Ignatik | 7-67, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
10.01.19 3. kolo | vs. Santiago Giraldo | 6-1, 6-4 | detalj meča |
Elmar Ejupovic - Posljednji mečevi
Acapulco Challenger - tvrda | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Nathan Ponwith | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Cuernavaca Challenger - tvrda | ||||
08.04.24 kval. | vs. Keegan Smith | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Andres Delgadillo | 6-0, 7-68 | detalj meča | |
Mexico City - zemlja | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
01.04.24 kval. | vs. James Kent Trotter | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Diego Bustamante | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | detalj meča | |
Merida Challenger - zemlja | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
29.01.24 kval. | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | detalj meča | |
Columbus Challenger - dvorana | ||||
18.09.23 kval. | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Cary 2 - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča |