MEČ
15.09.17 | Polufinale | Mukund Sasikumar | Arjun Kadhe | 6-2, 6-0 | India F8 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Mukund Sasikumar | Arjun Kadhe | |
1. servis % | 21/38 (55%) | 24/42 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/21 (90%) | 14/24 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/17 (59%) | 3/18 (17%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/42 (60%) | 9/38 (24%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/80 (68%) | 26/80 (33%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 5 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mukund Sasikumar vs. Arjun Kadhe - Međusobni mečevi
14.11.21 | 1. kolo kval. | Arjun Kadhe | Mukund Sasikumar | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | Champaign Challenger | dvorana |
21.10.18 | 2. kolo kval. | Arjun Kadhe | Mukund Sasikumar | 6-1, 6-2 | detalj meča | Liuzhou Challenger | tvrda |
23.09.17 | Finale | Mukund Sasikumar | Arjun Kadhe | 6-3, 6-4 | detalj meča | India F9 | tvrda |
15.09.17 | Polufinale | Mukund Sasikumar | Arjun Kadhe | 6-2, 6-0 | detalj meča | India F8 | tvrda |
Mukund Sasikumar form & Arjun Kadhe form
Mukund Sasikumar - Posljednji mečevi
M15 Chandigarh - tvrda | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Khumoun Sultanov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Bang Shuo Yin | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Madhwin Kamath | 6-2, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Kabir Hans | 7-62, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
M25 New - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Karan Singh | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 4-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Adam Walton | - | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Felix Gill | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo | vs. Federico Gaio | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Dalibor Svrcina | 7-66, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Moez Echargui | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
M25 Chennai - tvrda | ||||
28.01.24 Finale | vs. Bernard Tomic | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
27.01.24 Polufinale | vs. Jelle Sels | 6-0, 2-0, Jelle Sels - odustajanje | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Alexey Zakharov | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dominik Palan | 5-7, 7-63, 7-5 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Bhopal - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. David Pichler | 7-65, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Mandya - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Kabir Hans | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Max Hans Rehberg | 6-79, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Edas Butvilas | 6-3, 6-74, 6-1 | detalj meča | |
Bratislava 2 - dvorana | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Joao Sousa | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Stuart Parker | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Nikita Ianin | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-0 | detalj meča |
Arjun Kadhe - Posljednji mečevi
Quimper Challenger - dvorana | ||||
23.01.24 kval. | vs. Moez Echargui | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yusuke Takahashi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Olbia Challenger - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Guangzhou Challenger - tvrda | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Christopher O'Connell | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Jimmy Yang | 3-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
Shanghai Challenger - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Linang Xiao | 7-5, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Xiaofei Wang | 6-4, 3-6, 7-65 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Blois Challenger - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Vilnius Challenger - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Koki Matsuda | 5-7, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Shintaro Mochizuki | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Koki Matsuda | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
29.10.22 1. kolo kval. | vs. Naru Shirafuji | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Cassis Challenger - tvrda | ||||
05.09.22 kval. | vs. Terence Atmane | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Filip Peliwo | 6-74, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Toulouse Challenger - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 0-1, - Arjun Kadhe - odustajanje | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
Pozoblanco Challenger - tvrda | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Dali Blanch | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Perugia Challenger - zemlja | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Shymkent 2 - zemlja | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča |