MEČ
08.08.17 | 1. kolo | Sarp Agabigun | Vadim Alekseenko | 6-0, 1-0, - odustajanje | Turkey F29 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Sarp Agabigun | Vadim Alekseenko | |
1. servis % | 14/22 (64%) | 12/18 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 13/14 (93%) | 3/12 (25%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 3/8 (38%) | 0/6 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 15/18 (83%) | 6/22 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 31/40 (78%) | 9/40 (23%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sarp Agabigun vs. Vadim Alekseenko - Međusobni mečevi
08.08.17 | 1. kolo | Sarp Agabigun | Vadim Alekseenko | 6-0, 1-0, Vadim Alekseenko - odustajanje | detalj meča | Turkey F29 | zemlja |
21.12.15 | 1. kolo | Vadim Alekseenko | Sarp Agabigun | 6-3, 6-1 | detalj meča | Turkey F52 | tvrda |
17.11.14 | 1. kolo | Sarp Agabigun | Vadim Alekseenko | 7-5, 6-4 | detalj meča | Turkey F41 | tvrda |
Sarp Agabigun form & Vadim Alekseenko form
Sarp Agabigun - Posljednji mečevi
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Calin Manda | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-74, 6-75 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 7-66, 7-66 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 7-64, 3-3, Matyas Fuele - odustajanje | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 3-6, 7-68, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tehran - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Bodrum - zemlja | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
23.05.23 1. kolo | vs. Timofei Derepasko | 7-5, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 7-68, 0-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.04.23 kval. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Alfredo Casso | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
31.03.23 Četvrtfinale | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
30.03.23 2. kolo | vs. Marek Gengel | 6-4, 2-6, 7-63 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
Antalya Challenger - zemlja | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.01.23 Četvrtfinale | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.01.23 2. kolo | vs. Koray Kirci | 0-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
13.01.23 1. kolo | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-3, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.12.22 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
08.12.22 2. kolo | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 0-6 | detalj meča |
Vadim Alekseenko - Posljednji mečevi
Turkey F31 - zemlja | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Tomas | - Vadim Alekseenko - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Turkey F30 - zemlja | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Lucas Hellfritsch | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F29 - zemlja | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
Turkey F28 - zemlja | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Paul Woerner | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.09.18 1. kolo | vs. Gokberk Ergeneman | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Romania F10 - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Claudio Fortuna | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.08.18 kval. | vs. Samuil Konov | 6-1, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Simion | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Romania F9 - zemlja | ||||
13.08.18 kval. | vs. Vladimir Filip | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Kenta Kurita | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Georgia F3 - zemlja | ||||
28.07.18 Polufinale | vs. Maksim Tikhomirov | 0-6, 7-5, 6-79 | detalj meča | |
27.07.18 Četvrtfinale | vs. Kristian Lozan | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.07.18 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.07.18 1. kolo | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
24.07.18 kval. | vs. Franco Feitt | 3-1, Franco Feitt - odustajanje | detalj meča | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Daniele Catini | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Georgia F2 - zemlja | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Nicolas Alberto Arreche | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.07.18 kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Georgia F1 - zemlja | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Petr Arkhipov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Adam Bronka | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Romania F2 - zemlja | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 4-6, 7-63, 6-74 | detalj meča | |
Ukraine F3 - zemlja | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.05.18 kval. | vs. Dmitry Myagkov | 6-3, 6-72, 2-6 | detalj meča | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Derepa | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Turkey F18 - zemlja | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Mate Delic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.05.18 kval. | vs. Michelangelo Endrizzi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Andres Haefele | 6-0, 6-2 | detalj meča |