Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
27.06.94, 29 Godina
27.06.94, 29 Godina
Sarp Agabigun vs. Gil Uwe Grund - Međusobni mečevi
30.03.15 | 2. kolo kval. | Sarp Agabigun | Gil Uwe Grund | 6-3, 6-3 | detalj meča | Turkey F13 | tvrda |
Sarp Agabigun form & Gil Uwe Grund form
Sarp Agabigun - Posljednji mečevi
M25 Sharm - tvrda | ||||
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Aryan Lakshmanan | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Florent Limani | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Calin Manda | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-74, 6-75 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 7-66, 7-66 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 7-64, 3-3, Matyas Fuele - odustajanje | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 3-6, 7-68, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tehran - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Bodrum - zemlja | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
23.05.23 1. kolo | vs. Timofei Derepasko | 7-5, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 7-68, 0-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.04.23 kval. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Alfredo Casso | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
31.03.23 Četvrtfinale | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
30.03.23 2. kolo | vs. Marek Gengel | 6-4, 2-6, 7-63 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
Antalya Challenger - zemlja | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.01.23 Četvrtfinale | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.01.23 2. kolo | vs. Koray Kirci | 0-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
13.01.23 1. kolo | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-3, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Gil Uwe Grund - Posljednji mečevi
Germany F12 - zemlja | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Mikal Statham | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Germany F11 - zemlja | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Tim Zeitvogel | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Germany F2 - tepih | ||||
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Patrick Zahraj | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Germany F1 - tepih | ||||
09.01.18 1. kolo | vs. Maxime Authom | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Germany F12 - zemlja | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Johannes Bangratz | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.08.17 kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
Germany F11 - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Varun Venkat | 6-72, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Tom Eisenzapf | 6-1, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Germany F1 - tepih | ||||
09.01.17 1. kolo kval. | vs. Arnold Kokulewski | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
09.01.17 2. kolo kval. | vs. Andrew Ruppli | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Oz Daniel | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Bernardo Saraiva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Germany F17 - dvorana | ||||
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Nathan Eugster | 6-75, 7-65, 5-7 | detalj meča | |
Croatia F10 - zemlja | ||||
10.10.16 2. kolo kval. | vs. Gian Marco Moroni | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Kerim Subasic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Croatia F9 - zemlja | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Moroni | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Croatia F8 - zemlja | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Josip Herceg | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.09.16 2. kolo kval. | vs. Marin Bradaric | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Germany F12 - zemlja | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Robin Lang | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Belgium F1 - zemlja | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Charles Tzicas | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Italy F13 - zemlja | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Riccardo Roberto | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
10.05.16 1. kolo | vs. Tomas Papik | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
09.05.16 kval. | vs. Patrick Mayer (GER) | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.16 2. kolo kval. | vs. Arnold Kokulewski | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Azerbaijan F3 - tepih | ||||
08.02.16 1. kolo kval. | vs. Grigory Potemkin | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
08.02.16 2. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.02.16 kval. | vs. David Poljak | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Azerbaijan F2 - tepih | ||||
01.02.16 1. kolo kval. | vs. Arif Guliyev | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
01.02.16 2. kolo kval. | vs. Fran Zvonimir Zgombic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Germany F3 - tepih | ||||
25.01.16 2. kolo kval. | vs. Niels Lootsma | 3-6, 1-6 | detalj meča |