MEČ
27.07.17 | 2. kolo | Sarp Agabigun | Cengiz Aksu | 6-4, 6-4 | Turkey F27 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Sarp Agabigun | Cengiz Aksu | |
1. servis % | 31/65 (48%) | 33/58 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/31 (68%) | 22/33 (67%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 18/34 (53%) | 9/25 (36%) |
Osvojene break-lopte | 4/5 (80%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/58 (47%) | 26/65 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/123 (54%) | 57/123 (46%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 7 |
Asovi | 5 | 4 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
30.07.98, 25 Godina
32140 $
30.07.98, 25 Godina
32140 $
Sarp Agabigun vs. Cengiz Aksu - Međusobni mečevi
03.03.22 | 1. kolo | Sarp Agabigun | Cengiz Aksu | 6-2, 6-3 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
23.12.20 | 1. kolo | Cengiz Aksu | Sarp Agabigun | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
16.12.20 | 1. kolo | Cengiz Aksu | Sarp Agabigun | 7-68, 6-3 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
11.12.20 | Četvrtfinale | Sarp Agabigun | Cengiz Aksu | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
27.09.19 | Četvrtfinale | Sarp Agabigun | Cengiz Aksu | 6-0, 6-4 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
27.07.17 | 2. kolo | Sarp Agabigun | Cengiz Aksu | 6-4, 6-4 | detalj meča | Turkey F27 | zemlja |
Sarp Agabigun form & Cengiz Aksu form
Sarp Agabigun - Posljednji mečevi
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Calin Manda | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-74, 6-75 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 7-66, 7-66 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 7-64, 3-3, Matyas Fuele - odustajanje | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 3-6, 7-68, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tehran - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Bodrum - zemlja | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
23.05.23 1. kolo | vs. Timofei Derepasko | 7-5, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 7-68, 0-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.04.23 kval. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Alfredo Casso | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
31.03.23 Četvrtfinale | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
30.03.23 2. kolo | vs. Marek Gengel | 6-4, 2-6, 7-63 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
Antalya Challenger - zemlja | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.01.23 Četvrtfinale | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.01.23 2. kolo | vs. Koray Kirci | 0-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
13.01.23 1. kolo | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-3, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.12.22 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 0-6 | detalj meča |
Cengiz Aksu - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 2. kolo | vs. Attila Boros | 7-68, 6-1 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Peter Heller | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.12.23 2. kolo | vs. Denys Klok | 1-6, 0-1, - Cengiz Aksu - odustajanje | detalj meča | |
07.12.23 1. kolo | vs. Dong Ju Kim | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Stefan Popovic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sergei Pogosian | 6-3, 6-711, 6-2 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Kris Van Wyk | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Yousef Khamis | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Renlong Pang | 6-1, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Xirui Liu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Abel Forger | 7-5, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Max Wiskandt | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Jean-Christian Morandais | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Herzlia - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Daniel Cukierman | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 4-1, Matas Vasiliauskas - odustajanje | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Martin Borisiouk | 3-6, 7-64, 13-11 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Suhith Reddy Lanka | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Tehran - zemlja | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Boris Butulija | 7-64, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Amir Hossein Badi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tehran - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Alexander Stater | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Bodrum - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 3-6 | detalj meča |