MEČ
17.06.09 | 2. kolo | Santiago Ventura | Artem Smirnov | 7-62, 6-1 | Bytom Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Santiago Ventura | Artem Smirnov | |
1. servis % | 43/67 (64%) | 37/68 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/43 (67%) | 21/37 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/24 (33%) | 8/31 (26%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 4/7 (57%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 39/68 (57%) | 30/67 (45%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 76/135 (56%) | 59/135 (44%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Santiago Ventura vs. Artem Smirnov - Međusobni mečevi
17.06.09 | 2. kolo | Santiago Ventura | Artem Smirnov | 7-62, 6-1 | detalj meča | Bytom Challenger | zemlja |
Santiago Ventura form & Artem Smirnov form
Santiago Ventura - Posljednji mečevi
Rabat Challenger - zemlja | ||||
14.03.11 2. kolo kval. | vs. Anas Fattar | 6-2, 3-6, 5-5, - Santiago Ventura - odustajanje | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
12.10.10 1. kolo | vs. Brian Dabul | 2-6, 0-4, - Santiago Ventura - odustajanje | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
05.10.10 1. kolo | vs. Brian Dabul | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
29.09.10 1. kolo | vs. Jorge Aguilar | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
21.09.10 1. kolo | vs. Victor Crivoi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
20.09.10 kval. | vs. Guillaume Rufin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.09.10 2. kolo kval. | vs. Alexander Ward | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
18.09.10 1. kolo kval. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
07.09.10 1. kolo | vs. James Ward | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
Geneva Challenger - zemlja | ||||
24.08.10 1. kolo | vs. Jonathan Eysseric | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
San Sebastian - zemlja | ||||
19.08.10 2. kolo | vs. Gianluca Naso | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.08.10 1. kolo | vs. Marc Fornell-Mestres | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Trani Challenger - zemlja | ||||
09.08.10 1. kolo | vs. Jerzy Janowicz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Newport - trava | ||||
06.07.10 1. kolo | vs. Denis Kudla | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
Braunschweig Challenger - zemlja | ||||
01.07.10 2. kolo | vs. Steve Darcis | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
30.06.10 1. kolo | vs. Dustin Brown | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
London - trava | ||||
21.06.10 1. kolo | vs. Karol Beck | 3-6, 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
17.06.10 kval. | vs. Ricardas Berankis | 5-7, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.06.10 2. kolo kval. | vs. Flavio Cipolla | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.06.10 1. kolo kval. | vs. Eric Prodon | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
25.05.10 1. kolo | vs. Andreas Seppi | 5-7, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
21.05.10 kval. | vs. Grega Zemlja | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
20.05.10 2. kolo kval. | vs. Ruben Bemelmans | 6-0, 7-67 | detalj meča | |
18.05.10 1. kolo kval. | vs. Benjamin Balleret | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Zagreb Challenger - zemlja | ||||
17.05.10 Finale | vs. Yuriy Schukin | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
16.05.10 Polufinale | vs. Federico Delbonis | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
14.05.10 Četvrtfinale | vs. Nicolas Massu | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.05.10 2. kolo | vs. Ivan Dodig | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
11.05.10 1. kolo | vs. Roko Karanusic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Munich - zemlja | ||||
06.05.10 2. kolo | vs. Philipp Kohlschreiber | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Artem Smirnov - Posljednji mečevi
M15 Vyshkovo - zemlja | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.21 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 Finale | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.19 Polufinale | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
28.09.19 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
16.08.19 Polufinale | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
15.08.19 Četvrtfinale | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
14.08.19 2. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
30.05.19 Četvrtfinale | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - odustajanje | detalj meča | |
29.05.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - odustajanje | detalj meča | |
28.05.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
25.05.19 Finale | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.05.19 Polufinale | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
23.05.19 Četvrtfinale | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.05.19 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | detalj meča |