Uzbekistan
29.07.94, 29 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Belarus
15.10.87, 36 Godina
Uzbekistan
27.10.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Belarus
05.03.93, 31 Godina
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sanjar Fayziev/Khumoun Sultanov vs. Sergey Betov/Yaraslav Shyla - Međusobni mečevi
04.06.18 | Četvrtfinale | Sanjar Fayziev/Khumoun Sultanov | Sergey Betov/Yaraslav Shyla | 6-4, 3-6, 10-7 | detalj meča | Uzbekistan F4 | tvrda |
Sanjar Fayziev form & Sergey Betov form
Sanjar Fayziev/Khumoun Sultanov - Posljednji mečevi
M25 Prague - dvorana |
08.10.21 Polufinale | vs. Filip Duda/Adam Pavlasek | 3-6, 2-6 | | detalj meča |
07.10.21 Četvrtfinale | vs. Matthew William Donald/Pavel Nejedly | 6-2, 7-64 | | detalj meča |
05.10.21 1. kolo | vs. Tobias Simon/Leopold Zima | 6-2, 7-5 | | detalj meča |
Nur Sultan - tvrda |
17.07.19 1. kolo | vs. Yunseong Chung/Ji Sung Nam | 6-74, 3-6 | | detalj meča |
Fergana Challenger - tvrda |
20.06.19 Četvrtfinale | vs. Timur Khabibulin/Vladyslav Manafov | 4-6, 7-65, 3-10 | | detalj meča |
19.06.19 1. kolo | vs. Toshihide Matsui/Kaito Uesugi | 7-65, 7-5 | | detalj meča |
Samarkand Challenger - zemlja |
15.05.19 1. kolo | vs. Jose Hernandez-Fernandez/Pavel Kotov | 3-6, 6-1, 11-13 | | detalj meča |
Shymkent Challenger - zemlja |
07.05.19 1. kolo | vs. Timur Khabibulin/Vladyslav Manafov | 5-7, 3-6 | | detalj meča |
M25 Namangan - tvrda |
29.04.19 Četvrtfinale | vs. Sergey Fomin/Saida'Lo Saidkarimov | 6-2, 6-1 | | detalj meča |
29.04.19 Finale | vs. Roman Safiullin/Evgenii Tiurnev | 6-75, 3-6 | | detalj meča |
29.04.19 Polufinale | vs. Konstantin Kravchuk/Edan Leshem | 6-1, 6-1 | | detalj meča |
29.04.19 1. kolo | vs. Aziz Dadabaev/Ibrokhimjon Urinov | 6-4, 6-1 | | detalj meča |
Fergana Challenger - tvrda |
19.06.18 1. kolo | vs. Timur Khabibulin/Vladyslav Manafov | 4-6, 4-6 | | detalj meča |
Uzbekistan F4 - tvrda |
04.06.18 Polufinale | vs. Vladyslav Manafov/Vladimir Polyakov | 6-4, 2-6, 10-2 | | detalj meča |
04.06.18 Finale | vs. Konstantin Kravchuk/Roman Safiullin | 7-66, 5-7, 10-8 | | detalj meča |
04.06.18 1. kolo | vs. Oleg Khotkov/Kristian Lozan | 6-3, 6-1 | | detalj meča |
04.06.18 Četvrtfinale | vs. Sergey Betov/Yaraslav Shyla | 6-4, 3-6, 10-7 | | detalj meča |
Uzbekistan F3 - tvrda |
28.05.18 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin/Denis Matsukevitch | 4-6, 6-4, 10-7 | | detalj meča |
28.05.18 Četvrtfinale | vs. Timur Khabibulin/Vladyslav Manafov | 4-6, 4-6 | | detalj meča |
Sergey Betov/Yaraslav Shyla - Posljednji mečevi
Uzbekistan F4 - tvrda |
04.06.18 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin/Denis Matsukevitch | 6-3, 6-2 | | detalj meča |
04.06.18 Četvrtfinale | vs. Sanjar Fayziev/Khumoun Sultanov | 4-6, 6-3, 7-10 | | detalj meča |
Uzbekistan F3 - tvrda |
28.05.18 Četvrtfinale | vs. Saida'Lo Saidkarimov/Pavel Tsoy | 6-3, 6-4 | | detalj meča |
28.05.18 Polufinale | vs. Timur Khabibulin/Vladyslav Manafov | 6-4, 7-63 | | detalj meča |
28.05.18 Finale | vs. Konstantin Kravchuk/Roman Safiullin | 6-4, 7-62 | | detalj meča |
28.05.18 1. kolo | vs. Shonigmatjon Shofayziyev/Amal Sultanbekov | 6-2, 6-4 | | detalj meča |
Samarkand Challenger - zemlja |
17.05.18 1. kolo | vs. N.sriram Balaji/Vishnu Vardhan | 6-72, 4-6 | | detalj meča |
Russia F3 - dvorana |
12.03.18 1. kolo | vs. Petr Arkhipov/Shalva Dzhanashia | 6-3, 6-1 | | detalj meča |
12.03.18 Četvrtfinale | vs. Teimuraz Gabashvili/Roman Safiullin | 1-6, 6-4, 8-10 | | detalj meča |
Shymkent Challenger - zemlja |
22.05.17 1. kolo | vs. Clement Geens/Juan Pablo Paz | 4-6, 5-7 | | detalj meča |
Samarkand Challenger - zemlja |
17.05.17 Četvrtfinale | vs. Hans Podlipnik-Castillo/Andrei Vasilevski | 1-6, 4-6 | | detalj meča |
15.05.17 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov/Kenneth Raisma | 6-75, 7-63, 15-13 | | detalj meča |
Karshi Challenger - tvrda |
10.05.17 Četvrtfinale | vs. Denys Molchanov/Sergiy Stakhovsky | 6-74, 2-6 | | detalj meča |
09.05.17 1. kolo | vs. N.sriram Balaji/Vishnu Vardhan | 7-68, 7-68 | | detalj meča |
Toyota Challenger - tepih |
14.11.16 1. kolo | vs. Hiroki Kondo/Takao Suzuki | 5-7, 6-4, 8-10 | | detalj meča |
Kobe Challenger - dvorana |
11.11.16 Polufinale | vs. Jeevan Nedunchezhiyan/Christopher Rungkat | 3-6, 1-6 | | detalj meča |
10.11.16 Četvrtfinale | vs. Tatsuma Ito/Philipp Petzschner | 6-1, 2-6, 10-6 | | detalj meča |
09.11.16 1. kolo | vs. Matt Reid/John-Patrick Smith | 6-4, 5-7, 10-6 | | detalj meča |