Sander Gille/Joran Vliegen vs. Luke Bambridge/Jonny O'Mara 11.10.2018

Sander Gille/Joran Vliegen vs. Luke Bambridge/Jonny O'Mara 11.10.2018 - Ortisei Challenger - usporedba

MEČ

11.10.18PolufinaleSander Gille/Joran Vliegen Luke Bambridge/Jonny O'Mara 6-74, 7-63, 10-6 Italy Ortisei Challenger dvorana

STATISTIKE MEČA

10-6

Sander Gille
Belgium
15.01.91, 29 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
United Kingdom
21.01.95, 25 Godina







Luke Bambridge
Joran Vliegen
Belgium
07.07.93, 26 Godina




Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra

United Kingdom
02.03.95, 25 Godina




Jonny O'Mara
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Sander Gille/Joran Vliegen vs. Luke Bambridge/Jonny O'Mara - Međusobni mečevi

27.02.19ČetvrtfinaleLuke BambridgeSander Gille6-4, 6-4 detalj mečaBrazil Sao Paulo zemlja
11.10.18PolufinaleSander Gille/Joran VliegenLuke Bambridge/Jonny O'Mara6-74, 7-63, 10-6 detalj mečaItaly Ortisei Challenger dvorana
28.09.18ČetvrtfinaleLuke BambridgeSander Gille6-3, 6-3 detalj mečaFrance Orleans Challenger dvorana

Sander Gille/Joran Vliegen - Posljednji mečevi

Hungary Davis Cup - zemlja
07.03.20
vs. Attila Balazs/Marton Fucsovics3-6, 6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Mexico Acapulco - tvrda
27.02.20
Četvrtfinale
vs. Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah7-62, 4-6, 8-10 porazdetalj meča
24.02.20
1. kolo
vs. Luis David Martinez/Miguel-Angel Reyes-Varela6-3, 7-63 pobjedadetalj meča
Brazil Rio de - zemlja
19.02.20
1. kolo
vs. Felipe Meligeni Rodrigues Alves/Thiago Moura Monteiro6-76, 6-4, 3-10 porazdetalj meča
Argentina Buenos Aires - zemlja
15.02.20
Polufinale
vs. Guillermo Duran/Juan Ignacio Londero6-74, 4-6 porazdetalj meča
14.02.20
Četvrtfinale
vs. Pablo Cuevas/Hugo Dellien Pablo Cuevas/Hugo Dellien/Jonny O'Mara - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
11.02.20
1. kolo
vs. Andrea Collarini/Federico Coria4-6, 6-1, 10-2 pobjedadetalj meča
Argentina Cordoba - zemlja
05.02.20
1. kolo
vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar6-3, 3-6, 9-11 porazdetalj meča
Australia Melbourne - tvrda
25.01.20
2. kolo
vs. Simone Bolelli/Benoit Paire6-76, 6-4, 3-6 porazdetalj meča
22.01.20
1. kolo
vs. Pablo Andujar/Feliciano Lopez6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
New Zeland Auckland - tvrda
17.01.20
Polufinale
vs. Luke Bambridge/Ben Mclachlan6-75, 6-74 porazdetalj meča
16.01.20
Četvrtfinale
vs. Divij Sharan/Artem Sitak5-7, 7-63, 11-9 pobjedadetalj meča
15.01.20
1. kolo
vs. Leonardo Mayer/Joao Sousa Leonardo Mayer/Joao Sousa/Jonny O'Mara - nije odigrao(la/li/le) pobjedadetalj meča
Australia Brisbane Perth - tvrda
10.01.20
Četvrtfinale
vs. Pablo Carreno-Busta/Rafael Nadal7-67, 5-7, 7-10 porazdetalj meča
07.01.20
vs. Grigor Dimitrov/Alexandar Lazarov3-6, 6-4, 10-7 pobjedadetalj meča
05.01.20
vs. Jamie Murray/Joe Salisbury3-6, 6-77 porazdetalj meča
03.01.20
vs. Radu Albot/Alexander Cozbinov6-75, 7-64, 11-9 pobjedadetalj meča
Spain Davis Cup - dvorana
20.11.19
vs. John Peers/Jordan Thompson0-1, John Peers/Jordan Thompson - odustajanjepobjedadetalj meča
18.11.19
vs. Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah7-65, 4-6, 6-73 porazdetalj meča
France Paris - dvorana
29.10.19
1. kolo
vs. Ivan Dodig/Filip Polasek6-72, 6-74 porazdetalj meča
Austria Vienna - dvorana
23.10.19
1. kolo
vs. Marcus Daniell/Philipp Oswald6-4, 5-7, 7-10 porazdetalj meča
Belgium Antwerp - dvorana
19.10.19
Polufinale
vs. Rajeev Ram/Joe Salisbury7-65, 4-6, 4-10 porazdetalj meča
17.10.19
Četvrtfinale
vs. Santiago Gonzalez/Aisam Qureshi6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
16.10.19
1. kolo
vs. Frederik Nielsen/Tim Puetz6-3, 4-6, 10-7 pobjedadetalj meča
France Mouilleron Le - dvorana
08.10.19
1. kolo
vs. Sander Arends/David Pel6-2, 2-6, 4-10 porazdetalj meča
China Zhuhai - tvrda
29.09.19
Finale
vs. Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop7-62, 7-64 pobjedadetalj meča
27.09.19
Polufinale
vs. Dominik Koepfer/Soon-Woo Kwon6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
26.09.19
Četvrtfinale
vs. Mao-Xin Gong/Ze Zhang6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
24.09.19
1. kolo
vs. Miomir Kecmanovic/Jeevan Nedunchezhiyan4-6, 6-3, 10-6 pobjedadetalj meča
Russia St. Petersburg - dvorana
20.09.19
Polufinale
vs. Matteo Berrettini/Simone Bolelli5-7, 5-7 porazdetalj meča

Luke Bambridge/Jonny O'Mara - Posljednji mečevi

United Kingdom London - trava
03.07.19
1. kolo
vs. Raven Klaasen/Michael Venus5-7, 6-73, 4-6 porazdetalj meča
United Kingdom Eastbourne - trava
24.06.19
1. kolo
vs. Daniel Evans/Lloyd Glasspool7-68, 4-6, 6-10 porazdetalj meča
United Kingdom London - trava
17.06.19
1. kolo
vs. Bob Bryan/Mike Bryan6-71, 4-6 porazdetalj meča
Germany Stuttgart - trava
13.06.19
Četvrtfinale
vs. Nick Kyrgios/Matt Reid3-6, 4-6 porazdetalj meča
12.06.19
1. kolo
vs. Matteo Berrettini/Marton Fucsovics3-6, 6-3, 10-3 pobjedadetalj meča
France Paris - zemlja
28.05.19
1. kolo
vs. Ken Skupski/Neal Skupski1-6, 2-6 porazdetalj meča
France Lyon - zemlja
24.05.19
Polufinale
vs. Ivan Dodig/Edouard Roger-Vasselin1-6, 2-6 porazdetalj meča
22.05.19
Četvrtfinale
vs. Jeevan Nedunchezhiyan/Purav Raja6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
19.05.19
1. kolo
vs. Mikhail Kukushkin/Joran Vliegen6-4, 3-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Portugal Estoril - zemlja
05.05.19
Finale
vs. Jeremy Chardy/Fabrice Martin5-7, 6-73 porazdetalj meča
03.05.19
Polufinale
vs. Gerard Granollers/Marc Lopez6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
01.05.19
Četvrtfinale
vs. Leonardo Mayer/Joao Sousa6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
29.04.19
1. kolo
vs. Dusan Lajovic/Nenad Zimonjic5-7, 6-0, 10-3 pobjedadetalj meča
Hungary Budapest - zemlja
25.04.19
Četvrtfinale
vs. Kevin Krawietz/Andreas Mies6-3, 4-6, 6-10 porazdetalj meča
24.04.19
1. kolo
vs. Santiago Gonzalez/Matwe Middelkoop3-6, 6-3, 10-8 pobjedadetalj meča
USA Sarasota Challenger - zemlja
21.04.19
Finale
vs. Martin Cuevas/Paolo Lorenzi6-75, 6-76 porazdetalj meča
20.04.19
Polufinale
vs. Nathaniel Lammons/Aisam Qureshi6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
18.04.19
Četvrtfinale
vs. Alex Lawson/Peter Polansky6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
17.04.19
1. kolo
vs. Tennys Sandgren/James Ward6-2, 3-6, 10-6 pobjedadetalj meča
USA Houston - zemlja
09.04.19
1. kolo
vs. Taylor Harry Fritz/Reilly Opelka3-6, 4-6 porazdetalj meča
Brazil Sao Paulo - zemlja
02.03.19
Finale
vs. Federico Delbonis/Maximo Gonzalez4-6, 3-6 porazdetalj meča
01.03.19
Polufinale
vs. Thomaz Bellucci/Rogerio Dutra Da Silva3-6, 6-4, 10-5 pobjedadetalj meča
27.02.19
Četvrtfinale
vs. Sander Gille/Joran Vliegen6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
25.02.19
1. kolo
vs. Hugo Dellien/Guido Pella6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
Brazil Rio de - zemlja
21.02.19
Četvrtfinale
vs. Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah2-6, 3-6 porazdetalj meča
20.02.19
1. kolo
vs. Thiago Moura Monteiro/Fernando Romboli2-6, 6-3, 13-11 pobjedadetalj meča
USA New York - dvorana
14.02.19
Četvrtfinale
vs. Santiago Gonzalez/Aisam Qureshi7-61, 4-6, 5-10 porazdetalj meča
13.02.19
1. kolo
vs. Denys Molchanov/Igor Zelenay6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
France Montpellier - dvorana
09.02.19
Polufinale
vs. Benjamin Bonzi/Antoine Hoang4-6, 4-6 porazdetalj meča
06.02.19
Četvrtfinale
vs. Hugo Nys/Denis Shapovalov3-6, 7-5, 10-8 pobjedadetalj meča
<