Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Republic of Korea
13.02.98, 26 Godina
13.02.98, 26 Godina
Sanhui Shin vs. Byeonghun Kim - Međusobni mečevi
16.06.18 | 1. kolo kval. | Sanhui Shin | Byeonghun Kim | 6-2, 6-0 | detalj meča | Korea F3 | tvrda |
Sanhui Shin form & Byeonghun Kim form
Sanhui Shin - Posljednji mečevi
M15 Tsukuba - tvrda | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Ryotaro Matsumura | 6-74, 7-66, 6-72 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Ryotaro Taguchi | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Mildura - trava | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tomislav Edward Papac | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Peter Heller | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Daniel Bagnolini | 6-1, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Toprak Avcibasi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
31.12.23 Finale | vs. Duckhee Lee | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
30.12.23 Polufinale | vs. Jay Dylan Hara Friend | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
29.12.23 Četvrtfinale | vs. Hayato Matsuoka | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
28.12.23 2. kolo | vs. Shunsuke Nakagawa | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
26.12.23 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
23.12.23 Polufinale | vs. Taisei Ichikawa | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
22.12.23 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 6-3, 5-7, 7-65 | detalj meča | |
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Kazuma Kawachi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
21.12.23 1. kolo | vs. Ko Suzuki | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Tatsuma Ito | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M25 Sapporo - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Kousuke Ogura | 7-5, 4-6, 6-71 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. David Agung Susanto | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
03.09.23 Četvrtfinale | vs. Ajeet Rai | 6-76, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
03.09.23 Polufinale | vs. Kasidit Samrej | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
03.09.23 Finale | vs. Justin Barki | 6-4, 4-6, - Sanhui Shin - odustajanje | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Zhe Li | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ching Ho Sunny Yue | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Tainan - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Bang Shuo Yin | 7-5, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Issei Okamura | 6-3, 5-1, Issei Okamura - odustajanje | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Palaphoom Kovapitukted | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča |
Byeonghun Kim - Posljednji mečevi
M25 Anseong - zemlja | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Young Seok Kim | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. David Kim | 7-63, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
M25 Changwon - tvrda | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Suk Hyun Choo | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Woodam Song | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Daegu - tvrda | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Dong Ju Kim | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Yongchi Bak | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
Korea F5 - tvrda | ||||
20.08.18 kval. | vs. Woo Hyeok Jang | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Seokwoo Yoon | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Sukhee Ann | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Korea F4 - tvrda | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Seong Jae Han | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Korea F3 - tvrda | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Sanhui Shin | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Korea F2 - tvrda | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Yu-Seob Kim | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Korea F1 - tvrda | ||||
03.06.18 kval. | vs. Hyeong Jin Cho | 6-1, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Jaeheon Yoon | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Min Hyun Lee | 2-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Korea F5 - zemlja | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Jun Soo Kang | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Sung Jun Park | 0-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
Korea F4 - tvrda | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Sang-Oh Oh | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.06.17 kval. | vs. Dong-Hak Sin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Chanhoe Ahn | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Korea F2 - tvrda | ||||
05.06.17 kval. | vs. Hyeong Jin Cho | 1-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Geon Ju Shin | 4-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. A-Ram Kim | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Korea F1 - tvrda | ||||
30.05.17 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Korea F2 - tvrda | ||||
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Taisei Miyamoto | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Tae Wan Kim | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Korea F1 - tvrda | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Dae-Soung Oh | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Korea F2 - tvrda | ||||
25.05.15 1. kolo kval. | vs. Hyung-Chan Lim | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Korea F6 - tvrda | ||||
16.06.14 1. kolo kval. | vs. Tae Wan Kim | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
16.06.14 2. kolo kval. | vs. Min-Wook Cho | 6-3, 7-5 | detalj meča |