MEČ
02.09.18 | 2. kolo kval. | Samuele Ramazzotti | Radu Mihai Papoe | 6-3, 6-4 | Romania F12 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Samuele Ramazzotti vs. Radu Mihai Papoe - Međusobni mečevi
02.09.18 | 2. kolo kval. | Samuele Ramazzotti | Radu Mihai Papoe | 6-3, 6-4 | detalj meča | Romania F12 | zemlja |
Samuele Ramazzotti form & Radu Mihai Papoe form
Samuele Ramazzotti - Posljednji mečevi
San Benedetto - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Recanati Challenger - tvrda | ||||
03.07.19 2. kolo | vs. Mats Moraing | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
02.07.19 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
01.07.19 kval. | vs. Luca Margaroli | 6-1, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
M15 Reggio - zemlja | ||||
31.05.19 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
31.05.19 2. kolo | vs. Savriyan Danilov | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
28.05.19 kval. | vs. Fabrizio Andaloro | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-0, 2-0, Elio Jose Ribeiro Lago - odustajanje | detalj meča | |
M15 Casale - zemlja | ||||
18.05.19 Polufinale | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.05.19 Četvrtfinale | vs. Federico Iannaccone | 6-3, 7-60 | detalj meča | |
16.05.19 2. kolo | vs. Alessandro Ceppellini | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
15.05.19 1. kolo | vs. Edoardo Eremin | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
14.05.19 kval. | vs. Alessandro Dragoni | 5-1, Alessandro Dragoni - odustajanje | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Demichelis | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
19.04.19 Četvrtfinale | vs. Wilson Leite | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.04.19 2. kolo | vs. Luca Giacomini | 2-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
17.04.19 1. kolo | vs. Francesco Forti | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
26.03.19 kval. | vs. Deni Zmak | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Andras Necz | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Benjamin Pietri | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
25.02.19 kval. | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kaarst - tepih | ||||
08.02.19 Četvrtfinale | vs. Botic Van De Zandschulp | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
07.02.19 2. kolo | vs. Ondrej Krstev | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.02.19 1. kolo | vs. Peter Torebko | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Oscar Moraing | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
04.02.19 kval. | vs. Sean Hodkin | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Joshua Rose | 5-5, - Samuele Ramazzotti - odustajanje | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Abou Boutros | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Greece F6 - tvrda | ||||
02.11.18 Četvrtfinale | vs. George Loffhagen | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Radu Mihai Papoe - Posljednji mečevi
M25 Ithaca - dvorana | ||||
20.01.24 Polufinale | vs. Tristan Mccormick | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Ozan Baris | 1-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Jake Van Emburgh | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Columbus - dvorana | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Jacob Fearnley | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Preston Stearns | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Connor Bruce | 6-73, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Ithaca - dvorana | ||||
08.10.23 Finale | vs. Liam Draxl | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Perry Gregg | 6-1, 7-68 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Angel Diaz Jalil | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Andrew Fenty | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Aman Sharma | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Columbus Challenger - dvorana | ||||
18.09.23 kval. | vs. Jack Anthrop | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Vandecasteele | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
13.08.23 Finale | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
12.08.23 Polufinale | vs. Petr Nesterov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Calin Teodor Stirbu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
05.08.23 Polufinale | vs. Corentin Denolly | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Sebastian Gima | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. William Jucha | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Cezar Cretu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Luca Preda | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
05.07.23 2. kolo | vs. Matei Todoran | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Cluj - zemlja | ||||
24.06.23 Finale | vs. Chris Rodesch | 2-6, 7-64, 6-4 | detalj meča |