Slovakia
18.07.96, 27 Godina
18.07.96, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Bulgaria
06.08.94, 29 Godina
12397 $
06.08.94, 29 Godina
12397 $
Samuel Hodor vs. Plamen Milushev - Međusobni mečevi
12.08.18 | 2. kolo kval. | Samuel Hodor | Plamen Milushev | 6-4, 6-4 | detalj meča | Serbia F2 | zemlja |
Samuel Hodor form & Plamen Milushev form
Samuel Hodor - Posljednji mečevi
M15 Olomouc - tepih | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
02.09.19 kval. | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
13.08.19 kval. | vs. Tomislav Jotovski | 1-5, - Samuel Hodor - odustajanje | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Sanchez | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Duje Kekez | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 0-2, - Samuel Hodor - odustajanje | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
30.07.19 kval. | vs. Daniel Khin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Dusan Rajic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Wels - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Vital Flurin Leuch | 7-63, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
22.07.19 kval. | vs. Janis Podzus | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Piestany - zemlja | ||||
16.07.19 kval. | vs. Yvo Panak | 2-6, 7-65, 2-10 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Belgrade - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Dusan Rajic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Michal Konecny | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Tunisia F44 - tvrda | ||||
09.12.18 2. kolo kval. | vs. Kyrian Jacquet | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Bilal Anjum | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Tunisia F43 - tvrda | ||||
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Czech Republic - tepih | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.18 kval. | vs. Dominik Langmajer | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.10.18 1. kolo kval. | vs. Marcell Bartakovics | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
Serbia F4 - zemlja | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Tadeas Paroulek | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
28.08.18 1. kolo | vs. Dusan Rajic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.08.18 kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Serbia F3 - zemlja | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-73, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
20.08.18 kval. | vs. Michael Gloeckler | 7-65, 6-0 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 6-1, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Aljaz Radinski | 6-1, Aljaz Radinski - odustajanje | detalj meča |
Plamen Milushev - Posljednji mečevi
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Damien Wenger | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Jasza Szajrych | 3-6, 7-66, 7-5 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 6-4, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Maxwell Benson | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Dimitar Baychev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Andrea Meduri | 1-6, 7-68, 10-7 | detalj meča | |
24.09.23 2. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 4-6, 6-1, 10-3 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Pierre Yves Bailly | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
05.10.21 kval. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.10.21 2. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | 6-2, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. George Tsivadze | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.09.21 kval. | vs. Samuil Konov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Nikola Kolyachev | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 3-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 7-66, 6-0 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Hanwen Li | 4-6, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
08.06.21 kval. | vs. Viktor Jovic | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Kristijan Juhas | 6-4, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Niels Visker | Niels Visker - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.01.21 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
06.01.21 kval. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Plovdiv - zemlja | ||||
04.06.19 kval. | vs. Riccardo Maiga | 5-7, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
04.06.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 0-6, 7-5, 11-9 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Vasil Kirkov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.05.19 1. kolo | vs. Dian Nedev | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F38 - zemlja | ||||
26.11.18 kval. | vs. Maciej Rajski | 7-5, 3-6, 0-3, - Plamen Milushev - odustajanje | detalj meča |