MEČ
16.09.13 | Četvrtfinale | Sam Barry | Peter Goldsteiner | 6-3, 4-6, 6-2 | Greece F11 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sam Barry vs. Peter Goldsteiner - Međusobni mečevi
16.09.13 | Četvrtfinale | Sam Barry | Peter Goldsteiner | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | Greece F11 | zemlja |
Sam Barry form & Peter Goldsteiner form
Sam Barry - Posljednji mečevi
USA F17 - tvrda | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Emil Reinberg | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
USA F15 - tvrda | ||||
21.06.18 2. kolo | vs. Tommy Paul | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
19.06.18 1. kolo | vs. Trent Bryde | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
USA F13 - tvrda | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 6-2, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Loughborough Challenger - dvorana | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Daniel Evans | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Luke Johnson | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
29.04.18 kval. | vs. Daniel Evans | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Isaac Stoute | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Portugal F8 - zemlja | ||||
20.04.18 Četvrtfinale | vs. Miliaan Niesten | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.04.18 2. kolo | vs. Sadio Doumbia | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
18.04.18 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 3-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
Burnie Challenger - tvrda | ||||
28.01.18 kval. | vs. Gerard Granollers | - | detalj meča | |
27.01.18 1. kolo kval. | vs. James Frawley | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.01.18 2. kolo kval. | vs. Edward Bourchier | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
06.01.18 1. kolo kval. | vs. Rogerio Dutra Da Silva | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
Noumea Challenger - tvrda | ||||
31.12.17 kval. | vs. Liam Caruana | 4-6, 6-79 | detalj meča | |
30.12.17 1. kolo kval. | vs. Alex Lawson | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Traralgon Challenger - tvrda | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Lucas Miedler | 2-5, - Sam Barry - odustajanje | detalj meča | |
Thailand F8 - tvrda | ||||
13.10.17 Polufinale | vs. Max Purcell | 7-66, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
11.10.17 2. kolo | vs. Karunuday Singh | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
11.10.17 Četvrtfinale | vs. Yunseong Chung | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.10.17 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Thailand F7 - tvrda | ||||
04.10.17 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-3, 5-7, 6-0 | detalj meča | |
04.10.17 Četvrtfinale | vs. Riccardo Balzerani | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.17 1. kolo | vs. Congsup Congcar | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Canada F8 - dvorana | ||||
24.09.17 Finale | vs. Samuel Monette | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
23.09.17 Polufinale | vs. Harrison Adams | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
22.09.17 Četvrtfinale | vs. Alejandro Tabilo | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
21.09.17 2. kolo | vs. Alexander Knight | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
20.09.17 1. kolo | vs. Winston Lin | 2-6, 7-63, 6-2 | detalj meča |
Peter Goldsteiner - Posljednji mečevi
M15 Vienna - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Felix Steindl | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 3-6, 11-13 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. David Pichler | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Emanuel Gal | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Lodz - zemlja | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Maciej Kos | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
M25 Kramsach - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Telfs - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Salzburg Challenger - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Brasov - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Luca Preda | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Esteban Bruna | 3-6, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Store - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 3-6, 2-2, - Peter Goldsteiner - odustajanje | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Timofey Stepanov | 6-2, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Litija - zemlja | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Enrico Giacomini | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Nyiregyhaza - zemlja | ||||
05.06.23 kval. | vs. Radovan Michalik | 3-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-3 | detalj meča |