MEČ
12.08.19 | Polufinale | Sagadat Ayap/Vasko Mladenov | Illya Beloborodko/Nikita Mashtakov | 6-3, 2-6, 10-5 | M15 Irpin | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Kazakhstan
25.05.95, 28 Godina
25.05.95, 28 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Ukraine
07.05.01, 22 Godina
07.05.01, 22 Godina
Bulgaria
30.07.89, 34 Godina
30.07.89, 34 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Ukraine
18.03.99, 25 Godina
18.03.99, 25 Godina
Sagadat Ayap/Vasko Mladenov vs. Illya Beloborodko/Nikita Mashtakov - Međusobni mečevi
12.08.19 | Polufinale | Sagadat Ayap/Vasko Mladenov | Illya Beloborodko/Nikita Mashtakov | 6-3, 2-6, 10-5 | detalj meča | M15 Irpin | zemlja |
Sagadat Ayap form & Illya Beloborodko form
Sagadat Ayap/Vasko Mladenov - Posljednji mečevi
M15 Irpin - zemlja | ||||
12.08.19 Finale | vs. Vladyslav Orlov/George Tsivadze | 6-1, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka/Ivan Yatsuk | 6-3, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
12.08.19 Četvrtfinale | vs. Artur Kulibaba/David Volfson | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
12.08.19 Polufinale | vs. Illya Beloborodko/Nikita Mashtakov | 6-3, 2-6, 10-5 | detalj meča |
Illya Beloborodko/Nikita Mashtakov - Posljednji mečevi
M15 Nyiregyhaza - zemlja | ||||
09.06.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat/Ignacio Monzon | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
05.06.21 Polufinale | vs. Carlos Sanchez Jover/Jose Fco. Vidal Azorin | 5-7, 7-65, 8-10 | detalj meča | |
04.06.21 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva/Ignacio Monzon | 6-2, Daniel Dutra Da Silva/Ignacio Monzon - odustajanje | detalj meča | |
04.06.21 Četvrtfinale | vs. Egor Matvievici/Ivan Nedelko | Egor Matvievici/Ivan Nedelko - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
03.09.20 Četvrtfinale | vs. Oleksii Krutykh/Vladimir Uzhylovsky | 6-75, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
01.09.20 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi/Illya Maksymchuk | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Tom Kocevar-Desman/Maj Tomac | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Roman Boychuk/Denis Parshutin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
12.08.19 Četvrtfinale | vs. Dmitrii Baskov/Ivan Sergeyev | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
12.08.19 Polufinale | vs. Sagadat Ayap/Vasko Mladenov | 3-6, 6-2, 5-10 | detalj meča |