MEČ
02.08.04 | 2. kolo | Saar Steele | Omer Abramovich | - nije odigrao(la/li/le) | Nigeria F3a | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Izrael
28.09.84, 39 Godina
20146 $
28.09.84, 39 Godina
20146 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
05.07.84, 39 Godina
05.07.84, 39 Godina
Saar Steele vs. Omer Abramovich - Međusobni mečevi
22.11.04 | 1. kolo | Omer Abramovich | Saar Steele | 6-4, 6-0 | detalj meča | Israel #2 | tvrda |
02.08.04 | 2. kolo | Saar Steele | Omer Abramovich | Omer Abramovich - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | Nigeria F3a | tvrda |
Saar Steele form & Omer Abramovich form
Saar Steele - Posljednji mečevi
Israel F4 - tvrda | ||||
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Orel Ovil | 1-4, - Saar Steele - odustajanje | detalj meča | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. Jesse Flores | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Roi Ginat | - | detalj meča | |
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Yam Bruhin | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
Israel F15 - tvrda | ||||
03.10.16 kval. | vs. Austin Smith | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.10.16 2. kolo kval. | vs. Shon Batkis | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Evan Song | 6-74, 7-65, 1-3, - Saar Steele - odustajanje | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
21.03.16 1. kolo | vs. Edan Leshem | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.16 2. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
21.03.16 kval. | vs. Gianluigi Quinzi | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Daniil Zarichanskyy | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
09.03.16 1. kolo | vs. Yannick Jankovits | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
08.02.16 1. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
08.02.16 2. kolo kval. | vs. Janis Podzus | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
07.12.15 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
30.11.15 kval. | vs. Jules Okala | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.15 2. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
30.11.15 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
23.11.15 2. kolo kval. | vs. Amit Rozenberg | 6-1, 2-0, Amit Rozenberg - odustajanje | detalj meča | |
23.11.15 kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 6-1, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
23.11.15 2. kolo | vs. Hugo Voljacques | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.11.15 1. kolo | vs. Edan Leshem | 6-4, 1-6, 2-0, Edan Leshem - odustajanje | detalj meča | |
Israel F15 - tvrda | ||||
26.10.15 2. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
26.10.15 2. kolo | vs. Eric James Johnson | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.10.15 kval. | vs. Ran Amar | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.10.15 1. kolo | vs. Oz Daniel | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.10.15 1. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
19.10.15 1. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 6-3, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
12.10.15 2. kolo kval. | vs. Iftah Yavetz | 6-0, 6-1 | detalj meča |
Omer Abramovich - Posljednji mečevi
Israel #2 - tvrda | ||||
29.11.04 1. kolo | vs. Denis Matsukevitch | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Israel #2 - tvrda | ||||
22.11.04 2. kolo | vs. Antal Van Der Duim | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
22.11.04 1. kolo | vs. Saar Steele | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Israel #2 - tvrda | ||||
15.11.04 1. kolo | vs. Antal Van Der Duim | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel #2 - tvrda | ||||
08.11.04 1. kolo | vs. Marc Pexa | 4-6, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
Nigeria F3b - tvrda | ||||
09.08.04 1. kolo | vs. David Brady | 6-75, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Nigeria F3a - tvrda | ||||
02.08.04 2. kolo | vs. Saar Steele | - Omer Abramovich - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
02.08.04 1. kolo | vs. Sunday Maku | 3-6, 6-4, 3-0, Sunday Maku - odustajanje | detalj meča | |
Togo F1 - tvrda | ||||
26.07.04 2. kolo | vs. Ordan Van Der Werf | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.07.04 1. kolo | vs. Francois Tetevi | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Andorra - tvrda | ||||
21.06.04 1. kolo kval. | vs. Lovro Zovko | 3-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
Spain F10 - tvrda | ||||
07.06.04 1. kolo | vs. Matteo Gotti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Spain F9 - tvrda | ||||
31.05.04 1. kolo | vs. Christian Banzer | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
31.05.04 2. kolo | vs. Jose-Antonio Sanchez-De Luna | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča |