MEČ
22.01.18 | 1. kolo | Ryota Tanuma | Tyler Lu | 6-3, 6-3 | China F3 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ryota Tanuma | Tyler Lu | |
1. servis % | 28/64 (44%) | 30/70 (43%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/28 (64%) | 22/30 (73%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 24/36 (67%) | 17/40 (43%) |
Osvojene break-lopte | 3/10 (30%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/70 (44%) | 22/64 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 73/134 (54%) | 61/134 (46%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 7 |
Asovi | 5 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ryota Tanuma vs. Tyler Lu - Međusobni mečevi
22.01.18 | 1. kolo | Ryota Tanuma | Tyler Lu | 6-3, 6-3 | detalj meča | China F3 | zemlja |
09.01.18 | 1. kolo | Ryota Tanuma | Tyler Lu | 6-4, 6-3 | detalj meča | China F1 | zemlja |
Ryota Tanuma form & Tyler Lu form
Ryota Tanuma - Posljednji mečevi
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kuala - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - odustajanje | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - odustajanje | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Ipoh - tvrda | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - odustajanje | detalj meča | |
23.11.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Hua - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Takasaki - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Sapporo - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
M25 Sapporo - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - odustajanje | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
31.10.22 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.22 kval. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
29.10.22 1. kolo kval. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Seoul Challenger - tvrda | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Kashiwa - tvrda | ||||
01.10.22 Polufinale | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.09.22 Četvrtfinale | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
29.09.22 2. kolo | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | detalj meča |
Tyler Lu - Posljednji mečevi
M25 Wuhan - tvrda | ||||
10.05.19 Četvrtfinale | vs. Shuichi Sekiguchi | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
09.05.19 2. kolo | vs. Yuanfeng Li | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 6-2, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
M15 Wuhan - tvrda | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Ti Chen | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Kofu - tvrda | ||||
18.03.19 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 3-5, - Tyler Lu - odustajanje | detalj meča | |
M15 Tucson - tvrda | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 4-6, 7-64, 6-74 | detalj meča | |
M15 Claremont - tvrda | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.02.19 1. kolo | vs. Simon Freund | 7-5, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
M25 Los - tvrda | ||||
02.01.19 1. kolo | vs. Logan Smith | 6-73, 6-74 | detalj meča | |
South Africa - tvrda | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Samm Butler | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.18 1. kolo | vs. Gabor Borsos | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
South Africa - tvrda | ||||
21.11.18 1. kolo | vs. Lance-Pierre Du Toit | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Mozambique F2 - tvrda | ||||
16.11.18 Polufinale | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.11.18 Četvrtfinale | vs. Kelsey Stevenson | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.11.18 2. kolo | vs. Lluis Dolz | 6-3, 3-0, Lluis Dolz - odustajanje | detalj meča | |
12.11.18 1. kolo | vs. Preston Brown | 6-77, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Mozambique F1 - tvrda | ||||
09.11.18 Polufinale | vs. Benjamin Lock | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.11.18 Četvrtfinale | vs. Isaac Stoute | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
07.11.18 2. kolo | vs. Simon Carr | 6-3, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
06.11.18 1. kolo | vs. Jeremy Sonkin | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Alec Deckers | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
Nigeria F5 - tvrda | ||||
11.10.18 Četvrtfinale | vs. Jack Draper | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.10.18 2. kolo | vs. Lucas Renard | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
09.10.18 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Nigeria F4 - tvrda | ||||
03.10.18 2. kolo | vs. Tom Jomby | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
02.10.18 1. kolo | vs. William Bushamuka | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Shanghai Challenger - tvrda | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Vishnu Vardhan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Granby Challenger - tvrda | ||||
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Joris De Loore | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Ronnie Schneider | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Gatineau Challenger - tvrda | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča |