MEČ
18.11.17 | 1. kolo kval. | Ryota Tanuma | Phongsapak Kerdlaphee | 6-4, 6-4 | Hua Hin | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ryota Tanuma | Phongsapak Kerdlaphee | |
1. servis % | 31/53 (58%) | 43/65 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/31 (84%) | 32/43 (74%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/22 (73%) | 9/22 (41%) |
Osvojene break-lopte | 2/5 (40%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/65 (37%) | 11/53 (21%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/118 (56%) | 52/118 (44%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 1 |
Asovi | 4 | 7 |
STATISTIKE MEČA
2 | ||
2-2 | Phongsapak Kerdlaphee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ryota Tanuma | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Phongsapak Kerdlaphee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ryota Tanuma | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-4 | Phongsapak Kerdlaphee | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ryota Tanuma | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Thailand
07.05.98, 25 Godina
07.05.98, 25 Godina
Ryota Tanuma vs. Phongsapak Kerdlaphee - Međusobni mečevi
14.05.18 | 1. kolo | Ryota Tanuma | Phongsapak Kerdlaphee | 6-2, 6-4 | detalj meča | Vietnam F3 | tvrda |
18.11.17 | 1. kolo kval. | Ryota Tanuma | Phongsapak Kerdlaphee | 6-4, 6-4 | detalj meča | Hua Hin | tvrda |
Ryota Tanuma form & Phongsapak Kerdlaphee form
Ryota Tanuma - Posljednji mečevi
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kuala - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - odustajanje | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - odustajanje | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Ipoh - tvrda | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - odustajanje | detalj meča | |
23.11.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Hua - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Takasaki - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Sapporo - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
M25 Sapporo - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - odustajanje | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
31.10.22 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.22 kval. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
29.10.22 1. kolo kval. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Seoul Challenger - tvrda | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Kashiwa - tvrda | ||||
01.10.22 Polufinale | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.09.22 Četvrtfinale | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
29.09.22 2. kolo | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | detalj meča |
Phongsapak Kerdlaphee - Posljednji mečevi
M15 Chiang - tvrda | ||||
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Thammarat Kamchai | 4-6, 6-3, 10-1 | detalj meča | |
M15 Chiang - tvrda | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Blake Bayldon | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Wongwarun Wongcharoen | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Chiang - tvrda | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Noppadol Noikor | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Chiang - tvrda | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Michael Mathayomchand | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Ray Ho | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Nonthaburi - tvrda | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Thanapet Chanta | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Congsup Congcar | 4-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Lodewijk Weststrate | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Daniele Catini | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Henrik Traskin | 3-6, 7-5, 10-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Tomas Papik | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Hua - tvrda | ||||
27.08.19 1. kolo kval. | vs. Wei-De Lin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Hua - tvrda | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
28.07.19 1. kolo kval. | vs. Cameron Green | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Kunal Anand | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Anseong - zemlja | ||||
25.06.19 kval. | vs. Seunghun Shin | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Dae-Hee Lee | 3-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
M15 Gimcheon - tvrda | ||||
18.06.19 kval. | vs. Dominik Palan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Seokhyeon Chu | 3-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
M15 Singapore - tvrda | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Gareth Ong | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.06.19 kval. | vs. Benard Bruno Nkomba | 3-6, - Phongsapak Kerdlaphee - odustajanje | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
28.05.19 kval. | vs. Kasidit Samrej | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Marut Klaoklang | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Nonthaburi - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Pattanapong Borisutpong | 7-66, 2-6, 9-11 | detalj meča | |
Thailand F9 - tvrda | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Thailand F8 - tvrda | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Palaphoom Kovapitukted | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.11.18 kval. | vs. Alexander Donski | 6-71, 6-20, 7-64 | detalj meča |