MEČ
13.08.18 | 1. kolo | Ryota Tanuma | Hyeong Jin Cho | 6-0, 6-2 | Korea F4 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ryota Tanuma | Hyeong Jin Cho | |
1. servis % | 23/36 (64%) | 34/48 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/23 (74%) | 11/34 (32%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/13 (69%) | 6/14 (43%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/48 (65%) | 10/36 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/84 (68%) | 27/84 (32%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 5 | 1 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Republic of Korea
05.04.96, 27 Godina
05.04.96, 27 Godina
Ryota Tanuma vs. Hyeong Jin Cho - Međusobni mečevi
13.08.18 | 1. kolo | Ryota Tanuma | Hyeong Jin Cho | 6-0, 6-2 | detalj meča | Korea F4 | tvrda |
Ryota Tanuma form & Hyeong Jin Cho form
Ryota Tanuma - Posljednji mečevi
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kuala - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - odustajanje | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - odustajanje | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Ipoh - tvrda | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - odustajanje | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
23.11.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Hua - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Takasaki - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Sapporo - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
M25 Sapporo - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - odustajanje | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
31.10.22 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.22 kval. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
29.10.22 1. kolo kval. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Seoul Challenger - tvrda | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Kashiwa - tvrda | ||||
01.10.22 Polufinale | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.09.22 Četvrtfinale | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
29.09.22 2. kolo | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | detalj meča |
Hyeong Jin Cho - Posljednji mečevi
M15 Anseong - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Hyung-Chan Lim | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Gimcheon - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Joseph W. Van Meter | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Korea F4 - tvrda | ||||
13.08.18 1. kolo | vs. Ryota Tanuma | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Korea F1 - tvrda | ||||
06.06.18 2. kolo | vs. Young-Hoon Jeong | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
04.06.18 1. kolo | vs. Loic Ratsaratany | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Jae-Min Seol | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
03.06.18 kval. | vs. Byeonghun Kim | 1-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Seungri Choi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Korea F3 - tvrda | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Min Hyun Lee | 7-65, 7-64 | detalj meča | |
12.06.17 kval. | vs. Jae Hwan Kim | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Jaeheon Yoon | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Korea F2 - tvrda | ||||
07.06.17 1. kolo | vs. Ji Hoon Son | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Young Min Joo | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
05.06.17 kval. | vs. Byeonghun Kim | 6-1, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Hyun-Joon Kim | 6-1, 3-0, Hyun-Joon Kim - odustajanje | detalj meča | |
Korea F1 - tvrda | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Dong-Hak Sin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Seoul Challenger - tvrda | ||||
06.05.17 1. kolo kval. | vs. Chan-Yeong Oh | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Korea F8 - zemlja | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Sang-Oh Oh | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Korea F6 - zemlja | ||||
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Ilyoung Jeong | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Hyo Geun Park | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Korea F5 - tvrda | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Young-Hoon Jeong | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Korea F4 - tvrda | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Ju-Hae Moon | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Korea F3 - tvrda | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Sang Wook Jeon | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
27.06.16 2. kolo kval. | vs. Scott Jones | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Korea F2 - tvrda | ||||
21.06.16 1. kolo | vs. Dong-Kyu Lee | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Richard Yang | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Hogi Kang | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.06.16 kval. | vs. Taisei Miyamoto | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Korea F1 - tvrda | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. A-Ram Kim | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F15 - tvrda | ||||
14.04.16 2. kolo | vs. Marc Sieber | 1-6, 1-6 | detalj meča |