MEČ
23.02.17 | 2. kolo | Ryota Tanuma | Danilo Petrovic | 7-62, 4-6, 7-68 | China F2 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ryota Tanuma | Danilo Petrovic | |
1. servis % | 72/127 (57%) | 69/106 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 59/72 (82%) | 52/69 (75%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 25/55 (45%) | 25/37 (68%) |
Osvojene break-lopte | 1/3 (33%) | 2/8 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/106 (27%) | 43/127 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 113/233 (48%) | 120/233 (52%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 4 |
Asovi | 6 | 5 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ryota Tanuma vs. Danilo Petrovic - Međusobni mečevi
28.02.17 | 1. kolo | Danilo Petrovic | Ryota Tanuma | 7-64, 6-4 | detalj meča | China F3 | zemlja |
23.02.17 | 2. kolo | Ryota Tanuma | Danilo Petrovic | 7-62, 4-6, 7-68 | detalj meča | China F2 | zemlja |
Ryota Tanuma form & Danilo Petrovic form
Ryota Tanuma - Posljednji mečevi
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kuala - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - odustajanje | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - odustajanje | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Ipoh - tvrda | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - odustajanje | detalj meča | |
23.11.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Hua - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Takasaki - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Sapporo - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
M25 Sapporo - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - odustajanje | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
31.10.22 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.22 kval. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
29.10.22 1. kolo kval. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Seoul Challenger - tvrda | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Kashiwa - tvrda | ||||
01.10.22 Polufinale | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.09.22 Četvrtfinale | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
29.09.22 2. kolo | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | detalj meča |
Danilo Petrovic - Posljednji mečevi
Stockholm - dvorana | ||||
06.11.21 1. kolo kval. | vs. Jozef Kovalik | 6-72, 6-76 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
01.11.21 1. kolo | vs. Liam Broady | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Losinj Challenger - zemlja | ||||
18.10.21 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 2-5, - Danilo Petrovic - odustajanje | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Alex Rybakov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Marko Topo | 6-4, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
24.08.21 1. kolo kval. | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Hamburg - zemlja | ||||
10.07.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Masur | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Salzburg Anif - zemlja | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Pablo Cuevas | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.07.21 1. kolo | vs. Ernests Gulbis | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
London - trava | ||||
22.06.21 1. kolo kval. | vs. Felix Gill | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
26.05.21 2. kolo kval. | vs. Oscar Otte | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
25.05.21 1. kolo kval. | vs. Mitchell Krueger | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Biella 7 - zemlja | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 1-6, 0-2, - Danilo Petrovic - odustajanje | detalj meča | |
Rome 2 - zemlja | ||||
29.04.21 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.04.21 1. kolo | vs. Igor Sijsling | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
Belgrade - zemlja | ||||
19.04.21 1. kolo | vs. John Millman | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Belgrade Challenger - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Split 1 - zemlja | ||||
09.04.21 Četvrtfinale | vs. Andrea Collarini | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.04.21 2. kolo | vs. Maximilian Marterer | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
05.04.21 1. kolo | vs. Lukas Rosol | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Marbella Challenger - zemlja | ||||
30.03.21 1. kolo | vs. Nikola Milojevic | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Mischa Zverev | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
Acapulco - tvrda | ||||
13.03.21 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Gran Canaria - zemlja | ||||
01.03.21 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 2-5, - Danilo Petrovic - odustajanje | detalj meča | |
Gran Canaria - zemlja | ||||
22.02.21 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - dvorana | ||||
18.01.21 1. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
11.01.21 1. kolo kval. | vs. Michael Mmoh | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Sardinia - zemlja | ||||
17.10.20 Polufinale | vs. Marco Cecchinato | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
16.10.20 Četvrtfinale | vs. Federico Delbonis | 7-63, 6-1 | detalj meča |