INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ryota Kishi vs. Mikhail Korovin - Međusobni mečevi
01.07.13 | kval. | Ryota Kishi | Mikhail Korovin | 6-1, 6-3 | detalj meča | Bulgaria F6 | zemlja |
Ryota Kishi form & Mikhail Korovin form
Ryota Kishi - Posljednji mečevi
Japan F8 - tepih | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Tatsuya Shimokawa | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
09.06.18 2. kolo kval. | vs. Kousuke Ogura | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Japan F7 - zemlja | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Moerani Bouzige | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Ziga Papez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
02.06.18 kval. | vs. Kyohei Yamanaka | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Japan F6 - tvrda | ||||
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Masaya Kobayashi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
08.04.18 kval. | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Sho Hoshiki | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Japan F5 - tvrda | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Cing-Yang Meng | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Japan F4 - tvrda | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Rigele Te | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Yuki Takamura | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Japan F3 - tvrda | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Yuga Tashiro | 7-64, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Japan F2 - tvrda | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Yuichi Ito | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Daichi Nagoshi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Japan F1 - tvrda | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Itsuki Matsumoto | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Kyoto Challenger - tepih | ||||
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Zhe Li | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Vietnam F3 - tvrda | ||||
21.11.17 1. kolo | vs. Nathan Pasha | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.17 kval. | vs. Moerani Bouzige | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Nhut Ngoc Tu | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Vietnam F2 - tvrda | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Nitin Kumar Sinha | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Cheong Hwi Kim | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Malaysia F3 - tvrda | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Medhir Goyal | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Aoran Wang | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Malaysia F2 - tvrda | ||||
25.10.17 1. kolo | vs. Kaza Vinayak Sharma | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
Malaysia F1 - tvrda | ||||
18.10.17 2. kolo | vs. Evan Song | 1-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
16.10.17 1. kolo | vs. Kaza Vinayak Sharma | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Kshitij Kamal | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
16.10.17 kval. | vs. Christian Didier Chin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Italy F25 - zemlja | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Jeremy Jahn | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Latvia F1 - zemlja | ||||
31.07.17 1. kolo | vs. Martins Podzus | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Mikhail Korovin - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Ignacio Parisca | - Mikhail Korovin - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 6-2, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 3-0, Lawrence Bataljin - odustajanje | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-1, 6-73 | detalj meča | |
M15 Brasov - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Nicolae Frunza | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Gyor - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 7-65, 5-6, - Mikhail Korovin - odustajanje | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Denys Klok | 7-64, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Vilnius - zemlja | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Laurent Rochette | 2-4, - Mikhail Korovin - odustajanje | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Michal Konecny | 7-5, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Petr Hajek | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.04.19 kval. | vs. Luca Gelhardt | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.04.19 kval. | vs. Vladimir Filip | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.04.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
M15 Murcia - zemlja | ||||
19.03.19 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 6-0, 0-6, 1-6 | detalj meča |