Guatemala
08.10.93, 30 Godina
08.10.93, 30 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
28.03.00, 23 Godina
28.03.00, 23 Godina
Rudy Richter vs. Omer Touchmair - Međusobni mečevi
05.06.17 | 1. kolo kval. | Rudy Richter | Omer Touchmair | 6-0, 6-4 | detalj meča | Israel F9 | tvrda |
Rudy Richter form & Omer Touchmair form
Rudy Richter - Posljednji mečevi
M25 Santa - zemlja | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Italy F31 - zemlja | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Franco Capalbo | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Italy F30 - zemlja | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 1-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
29.04.18 kval. | vs. Omer Yeshaya | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Daniel Entelis | 3-6, 4-0, Daniel Entelis - odustajanje | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
03.03.18 2. kolo kval. | vs. Ben Patael | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Greece F1 - tvrda | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Damien Bayard | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Italy F36 - zemlja | ||||
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Antonio Zucca | 3-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Matteo Masala | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Italy F33 - zemlja | ||||
10.10.17 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Italy F29 - zemlja | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Filippo Mora | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
Egypt F21 - tvrda | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Jordan Chiu | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
17.07.17 kval. | vs. Hugo Pierre | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F25 - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Rohan Sikka | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Vadym Zrazhevskyy | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Tzachi Cohen | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
19.06.17 kval. | vs. Pierre Louis Dodens | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
05.06.17 kval. | vs. Keivon Tabrizi | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
USA F16 - zemlja | ||||
01.05.17 | vs. Alexander Yarkov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Jonathan Ho | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
USA F15 - zemlja | ||||
24.04.17 | vs. Juan Rocha | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča |
Omer Touchmair - Posljednji mečevi
Israel F10 - tvrda | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Adam Levi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Conor Berg | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Tuval Barak | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Gilad Tamar | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.05.18 kval. | vs. Guy Michelevitz | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Nicolas Uryson | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Saar Steele | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Wassily Philip Leon Moritz | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Marco Mendes | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
03.03.18 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Itay Shpindler | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Edan Bakshi | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Julien Dubail | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Ram Kapach | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F38 - zemlja | ||||
10.10.17 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F37 - zemlja | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo | vs. Joshua Paris | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Franco Ribero | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Idan Harel Gross | 6-75, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
27.03.17 kval. | vs. Amit Gabreal | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Entelis | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Mike Nathanel Engel | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Levente Godry | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Levente Godry | 4-6, 2-6 | detalj meča |