Rudy Richter vs. Nir Vodavoz

Rudy Richter vs. Nir Vodavoz - Israel F11 (Herzlia) - usporedba

MEČ

19.06.172. kolo kval.Rudy Richter Nir Vodavoz 7-5, 6-0 Izrael Israel F11 tvrda

STATISTIKE MEČA

6-0

Rudy Richter
Guatemala
08.10.93, 25 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
16.11.99, 19 Godina







Nir Vodavoz
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Rudy Richter vs. Nir Vodavoz - Međusobni mečevi

19.06.172. kolo kval.Rudy RichterNir Vodavoz7-5, 6-0 detalj mečaIzrael Israel F11 tvrda

Rudy Richter - Posljednji mečevi

Italy Italy F31 - zemlja
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Franco Capalbo3-6, 1-6 porazdetalj meča
Italy Italy F30 - zemlja
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Giuseppe Tresca2-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar1-6, 6-0, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
29.04.18
kval.
vs. Omer Yeshaya3-6, 5-7 porazdetalj meča
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Daniel Entelis3-6, 4-0, Daniel Entelis - odustajanjepobjedadetalj meča
Izrael Israel F2 - tvrda
11.03.18
1. kolo kval.
vs. Ran Amar4-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F1 - tvrda
03.03.18
2. kolo kval.
vs. Ben Patael3-6, 0-6 porazdetalj meča
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Daniel Sela6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Greece Greece F1 - tvrda
24.02.18
1. kolo kval.
vs. Michalis Sakellaridis3-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F16 - tvrda
27.11.17
1. kolo kval.
vs. Damien Bayard3-6, 1-6 porazdetalj meča
Italy Italy F36 - zemlja
30.10.17
1. kolo kval.
vs. Matteo Masala6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
30.10.17
2. kolo kval.
vs. Antonio Zucca3-6, 7-5, 1-6 porazdetalj meča
Italy Italy F33 - zemlja
10.10.17
1. kolo
vs. Marvin Netuschil2-6, 2-6 porazdetalj meča
Italy Italy F29 - zemlja
11.09.17
1. kolo kval.
vs. Filippo Mora1-6, 6-76 porazdetalj meča
Egypt Egypt F21 - tvrda
17.07.17
2. kolo kval.
vs. Jordan Chiu6-3, 7-62 pobjedadetalj meča
17.07.17
kval.
vs. Hugo Pierre0-6, 0-6 porazdetalj meča
Turkey Turkey F25 - zemlja
10.07.17
1. kolo kval.
vs. Kuzey Cekirge6-4, 3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
26.06.17
1. kolo kval.
vs. Rohan Sikka6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
26.06.17
2. kolo kval.
vs. Vadym Zrazhevskyy5-7, 4-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
19.06.17
1. kolo kval.
vs. Tzachi Cohen6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
19.06.17
2. kolo kval.
vs. Nir Vodavoz7-5, 6-0 pobjedadetalj meča
19.06.17
kval.
vs. Pierre Louis Dodens3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
12.06.17
2. kolo kval.
vs. Lukas Klein3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
05.06.17
kval.
vs. Keivon Tabrizi6-3, 2-6, 3-6 porazdetalj meča
05.06.17
1. kolo kval.
vs. Omer Touchmair6-0, 6-4 pobjedadetalj meča
05.06.17
2. kolo kval.
vs. Yaron Guberman6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
USA USA F16 - zemlja
01.05.17
vs. Alexander Yarkov6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
01.05.17
1. kolo kval.
vs. Jonathan Ho1-6, 6-75 porazdetalj meča
USA USA F15 - zemlja
24.04.17
vs. Juan Rocha1-6, 6-3, 2-6 porazdetalj meča
USA USA F11 - tvrda
20.03.17
1. kolo kval.
vs. Michail Pervolarakis0-6, 1-6 porazdetalj meča

Nir Vodavoz - Posljednji mečevi

Bulgaria M15 Varna - zemlja
11.09.19
1. kolo
vs. Cosmin Ontica3-6, 2-6 porazdetalj meča
09.09.19
kval.
vs. Benjamin Niv6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
09.09.19
1. kolo kval.
vs. Venci Ivanov6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Sajur - tvrda
03.09.19
kval.
vs. Preston Brown5-7, 4-6 porazdetalj meča
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Amit Kakon6-3, 2-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Jesse Ross3-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
20.08.19
kval.
vs. James Ibrahim4-6, 4-6 porazdetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Gageav6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Georgia M15 Telavi - zemlja
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Timur Maulenov3-6, 0-4, - Nir Vodavoz - odustajanjeporazdetalj meča
Georgia M15 Telavi - zemlja
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Beibit Zhukayev2-6, 3-6 porazdetalj meča
Austria M15 Kramsach - zemlja
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Evzen Holis4-6, 5-7 porazdetalj meča
Austria M15 Telfs - zemlja
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Petr Michnev4-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
18.06.19
kval.
vs. Andrea Picchione4-6, 4-6 porazdetalj meča
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Victor Gurevich6-3, 1-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Ofek Amoyal3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Ran Amar6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
26.03.19
kval.
vs. Karlo Cubelic4-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi0-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Ran Amar2-6, 2-6 porazdetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Shadi Al Tori6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Jesse Ross3-6, 4-6 porazdetalj meča
Austria Austria F4 - zemlja
21.07.18
2. kolo kval.
vs. Gorazd Srbljak1-6, 1-6 porazdetalj meča
21.07.18
1. kolo kval.
vs. Kris Krawcewicz4-2, Kris Krawcewicz - odustajanjepobjedadetalj meča
Austria Austria F3 - zemlja
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Jonas Trinker5-7, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
27.06.18
1. kolo
vs. Stefan Seifert5-7, 0-6 porazdetalj meča
25.06.18
kval.
vs. Ido Zonder7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
24.06.18
2. kolo kval.
vs. Tuval Barak6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Guy Dagan2-6, 6-2, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Uri Vodavoz4-6, 2-6 porazdetalj meča
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Ross Watson4-6, 6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
<