MEČ
27.06.16 | 1. kolo | Roy De Valk | Gleb Alekseenko | 6-1, 7-5 | Netherlands F3 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Roy De Valk | Gleb Alekseenko | |
1. servis % | 36/54 (67%) | 33/60 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/36 (64%) | 18/33 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/18 (50%) | 7/27 (26%) |
Osvojene break-lopte | 7/9 (78%) | 3/6 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/60 (58%) | 22/54 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/114 (59%) | 47/114 (41%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 5 |
Asovi | 5 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Holland
30.12.91, 32 Godina
17810 $
30.12.91, 32 Godina
17810 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Roy De Valk vs. Gleb Alekseenko - Međusobni mečevi
27.06.16 | 1. kolo | Roy De Valk | Gleb Alekseenko | 6-1, 7-5 | detalj meča | Netherlands F3 | zemlja |
Roy De Valk form & Gleb Alekseenko form
Roy De Valk - Posljednji mečevi
M15 Alkmaar - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Lodewijk Weststrate | 4-6, 2-3, - Roy De Valk - odustajanje | detalj meča | |
M15 Meshref - tvrda | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Kai Wehnelt | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Chanchin Sookton-Eng | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
22.07.19 kval. | vs. Kai Lemstra | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kramsach - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Schager | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Luis Humberto Lopez | 6-3, 5-7, 3-10 | detalj meča | |
M25 Lasne - zemlja | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Savriyan Danilov | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
02.07.19 kval. | vs. Evzen Holis | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Sahej Maker | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Alkmaar - zemlja | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Igor Sijsling | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.06.19 kval. | vs. Julius Tverijonas | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Kuwait F3 - tvrda | ||||
16.11.18 Četvrtfinale | vs. Aidan Mchugh | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.11.18 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
12.11.18 1. kolo | vs. Yuichiro Inui | 7-68, 6-2 | detalj meča | |
11.11.18 kval. | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Abdullah Shannan Alharrasi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Kuwait F2 - tvrda | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Dennis Uspensky | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Germany F16 - dvorana | ||||
24.10.18 2. kolo | vs. Dominik Boehler | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
23.10.18 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 7-63, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
22.10.18 kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. David Eisenzapf | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Patrick Mayer (GER) | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Scheveningen Challenger - zemlja | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Netherlands F3 - zemlja | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Benjamin Dhoe | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Corbin Benson | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Netherlands F1 - zemlja | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Tim Van Der Horst | - | detalj meča | |
Germany F4 - zemlja | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 6-75, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
18.06.18 kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Gleb Alekseenko - Posljednji mečevi
Turkey F29 - zemlja | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Ramy Labna | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F28 - zemlja | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Jim Walder | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Ukraine F4 - zemlja | ||||
27.08.18 kval. | vs. Dominik Nazaruk | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Philipp Sikorski | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Semen Burlachenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Russia F7 - zemlja | ||||
19.08.18 kval. | vs. Vladislav Dubinsky | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Vladimir Polyakov | 7-67, Vladimir Polyakov - odustajanje | detalj meča | |
Russia F6 - zemlja | ||||
13.08.18 kval. | vs. Vladislav Dubinsky | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Denis Rogov | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Russia F5 - zemlja | ||||
06.08.18 kval. | vs. Sagadat Ayap | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Andrey Vorobyev | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Russia F4 - zemlja | ||||
30.07.18 kval. | vs. Andrey Uvarov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Georgia F3 - zemlja | ||||
24.07.18 kval. | vs. Dominik Nazaruk | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.07.18 2. kolo kval. | vs. Colin Palmer | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F18 - zemlja | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Dostanbek Tashbulatov | 3-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
Turkey F17 - zemlja | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Nick Cmager | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F16 - zemlja | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Linus Krohn | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Turkey F15 - zemlja | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 6-70, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F13 - zemlja | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Felix Hutt | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Turkey F12 - zemlja | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Marco Saffratti | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
Turkey F11 - zemlja | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
Egypt F8 - tvrda | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Evan Hoyt | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Egypt F6 - tvrda | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Fabien Salle | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F5 - tvrda | ||||
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Omar Brigida | - Gleb Alekseenko - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Turkey F3 - tvrda | ||||
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Patrik Niklas-Salminen | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-2, 6-4 | detalj meča |