Russia
18.10.00, 23 Godina
18.10.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
28.03.03, 21 Godina
28.03.03, 21 Godina
Roman Neganov vs. Raz Katz - Međusobni mečevi
22.04.18 | 1. kolo kval. | Roman Neganov | Raz Katz | 6-3, 6-1 | detalj meča | Israel F4 | tvrda |
Roman Neganov form & Raz Katz form
Roman Neganov - Posljednji mečevi
Czech Republic - zemlja | ||||
26.05.18 2. kolo kval. | vs. Andrej Glvac | 6-75, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Poland F4 - zemlja | ||||
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Kamil Gajewski | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Michal Sapala | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
24.04.18 kval. | vs. Orel Ovil | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Ron Cohen | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Raz Katz | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Raz Katz - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
19.03.24 kval. | vs. David Quayle | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Daniel Shemesh | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 2-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
12.03.24 kval. | vs. Markus Malaszszak | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Matteo Liusso | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sergio Mantoni | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Herzlia - tvrda | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Issei Okamura | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Yoav Levy | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 5-7, 6-0, 13-11 | detalj meča | |
M25 Roda - tvrda | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
27.06.23 kval. | vs. Aaron Cohen | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Ori Baron | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Goor Adiv | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Daniel Cukierman | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Max Benaim | 7-65, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Zury Cohen | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.23 kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 2-6, 6-0, 10-4 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
25.04.23 2. kolo kval. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Ushakov | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
21.03.23 kval. | vs. Kai Lemstra | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 0-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Niklas Koch | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
14.03.23 kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 4-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Peter Cervenak | 6-76, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
M25 Jerusalem - tvrda | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Oryan Zohar | 6-3, 3-6, 10-8 | detalj meča |