MEČ
08.10.19 | kval. | Roman Blokhin | Maxim Krapivin | 6-4, 6-3 | M15 Karshi | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Roman Blokhin | Maxim Krapivin | |
1. servis % | 23/43 (53%) | 41/62 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/23 (100%) | 24/41 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/20 (65%) | 12/21 (57%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/62 (42%) | 7/43 (16%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/105 (59%) | 43/105 (41%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 4 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Roman Blokhin | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Maxim Krapivin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Roman Blokhin | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
1-2 | Maxim Krapivin | |
0-0 | ||
Roman Blokhin | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Maxim Krapivin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Roman Blokhin | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Maxim Krapivin | |
0-0, 15-0 | ||
Roman Blokhin | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Maxim Krapivin | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Roman Blokhin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Maxim Krapivin | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Roman Blokhin | 2-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Maxim Krapivin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Roman Blokhin | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-2 | Maxim Krapivin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Roman Blokhin | 4-2 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
4-3 | Maxim Krapivin | |
0-0 | ||
Roman Blokhin | 5-3 | |
6-3 |
Russia
16.03.99, 25 Godina
16.03.99, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
12.12.99, 24 Godina
12.12.99, 24 Godina
Roman Blokhin vs. Maxim Krapivin - Međusobni mečevi
08.10.19 | kval. | Roman Blokhin | Maxim Krapivin | 6-4, 6-3 | detalj meča | M15 Karshi | tvrda |
Roman Blokhin form & Maxim Krapivin form
Roman Blokhin - Posljednji mečevi
M15 Doha - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Alexander Jhun | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
18.12.19 kval. | vs. Artsiom Cherkasau | 7-5, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Mohammed Abdulla | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
09.12.19 1. kolo kval. | vs. Jan Godfrey Seno | 7-64, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
12.11.19 2. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo | vs. Lakshit Sood | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Bukhara - tvrda | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Chuev | 2-4, - Roman Blokhin - odustajanje | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
08.10.19 kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Samandar Azamatov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Aly Shokeir | 4-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Nicolo Crespi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Belal Abou Taleb | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M25 Ust - tvrda | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Artsiom Cherkasau | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
M15 Minsk - tvrda | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Starkou | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25+H Pozoblanco - tvrda | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Alvaro Blanco Damea | 6-4, 0-6, 8-10 | detalj meča | |
M25 Qujing - dvorana | ||||
08.07.19 kval. | vs. Chukang Wang | 6-71, 0-6 | detalj meča | |
07.07.19 1. kolo kval. | vs. Yiteng Li | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Kunshan - tvrda | ||||
02.07.19 kval. | vs. Yuanfeng Li | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.06.19 1. kolo kval. | vs. Guan Kai Wang | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
14.05.19 kval. | vs. Riccardo Perin | 4-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
06.05.19 kval. | vs. Elyes Marouani | 3-6, 6-2, 1-10 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.04.19 kval. | vs. Simonas Zukauskas | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Maxim Krapivin - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Musa Eren Bas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-4, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 6-74, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Demir Halisdemir | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-4, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Pol Amoros Ramos | 3-6, 6-3, 10-12 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-2, 1-6, 10-5 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. A.j. Catanzariti | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Yuquan Jin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Debraj Banerjee | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zekai Li | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 6-1, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 1-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Jovicic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
01.08.23 2. kolo kval. | vs. Aleksa Mardjonovic | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Radojicic | 6-2, 6-3 | detalj meča |