MEČ
26.09.17 | 1. kolo | Petr Nouza | Romain Bauvy | 6-3, 7-63 | France F21 | tepih |
STATISTIKE MEČA
Petr Nouza | Romain Bauvy | |
1. servis % | 46/67 (69%) | 41/60 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 35/46 (76%) | 29/41 (71%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/21 (57%) | 9/19 (47%) |
Osvojene break-lopte | 3/4 (75%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 22/60 (37%) | 20/67 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 69/127 (54%) | 58/127 (46%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 4 |
Asovi | 12 | 6 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Petr Nouza vs. Romain Bauvy - Međusobni mečevi
26.09.17 | 1. kolo | Petr Nouza | Romain Bauvy | 6-3, 7-63 | detalj meča | France F21 | tepih |
Petr Nouza form & Romain Bauvy form
Petr Nouza - Posljednji mečevi
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Remy Bertola | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
13.11.23 kval. | vs. Maximilian Neuchrist | 7-65, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 7-64, 7-64 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 6-710, 4-6 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 7-5, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 7-63, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Poznan Challenger - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Jerome Kym | 5-7, 6-710 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Henri Squire | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Alex Rybakov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 6-72, 6-2, 6-73 | detalj meča | |
Oeiras 3 - zemlja | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.04.23 kval. | vs. Akira Santillan | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Max Purcell | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
14.02.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
13.02.23 kval. | vs. Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.22 kval. | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Felix Gill | 1-6, 4-6 | detalj meča |
Romain Bauvy - Posljednji mečevi
M25 Roehampton - tvrda | ||||
29.07.19 kval. | vs. Alastair Gray | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Tsatsu Kofi Segbedzie | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Porto - tvrda | ||||
23.07.19 kval. | vs. Piotr Matuszewski | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Castelo - tvrda | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Albano Olivetti | 3-6, 6-712 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
16.07.19 kval. | vs. Andre Rodeia | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Eduardo Lobo De Almeida | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Ajaccio - tvrda | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 6-3, 3-1, Robert Ziganshin - odustajanje | detalj meča | |
08.07.19 kval. | vs. Hugo Pontico | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Setubal - tvrda | ||||
25.06.19 kval. | vs. Patrick Mayer (GER) | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Pedro Estevao | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Martos - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Federico Zeballos | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.06.19 kval. | vs. Albert Roglan | 6-2, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
14.05.19 kval. | vs. Martin Dimitrov | 6-4, 6-75, 5-10 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Great Britain - tvrda | ||||
17.09.18 kval. | vs. Tiran Sanghera | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Rikhardt Bierman | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Great Britain - tvrda | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Finn Bass | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
Portugal F16 - tvrda | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Frederico Gil | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Portugal F15 - tvrda | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Tiago Cacao | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Spain F22 - tvrda | ||||
09.08.18 2. kolo | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
07.08.18 1. kolo | vs. Pablo Irigaray Guarne | 6-2, 6-73, 6-4 | detalj meča | |
Morocco F2 - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Morocco F1 - zemlja | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Hugo Schott | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Portugal F11 - tvrda | ||||
06.07.18 Četvrtfinale | vs. Nuno Borges | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
05.07.18 2. kolo | vs. Daniel Batista | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
03.07.18 1. kolo | vs. Aron Hiltzik | 6-3, 6-3 | detalj meča |