Romain Bauvy vs. Omer Yeshaya 13.05.2019

Romain Bauvy vs. Omer Yeshaya 13.05.2019 - M15 Heraklion - usporedba

MEČ

13.05.191. kolo kval.Romain Bauvy Omer Yeshaya 6-2, 6-3 Greece M15 Heraklion tvrda

STATISTIKE MEČA

6-3

Romain Bauvy
France
29.06.94, 25 Godina




898
16
25372 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
15.05.99, 20 Godina







Omer Yeshaya
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Romain Bauvy vs. Omer Yeshaya - Međusobni mečevi

13.05.191. kolo kval.Romain BauvyOmer Yeshaya6-2, 6-3 detalj mečaGreece M15 Heraklion tvrda

Romain Bauvy - Posljednji mečevi

United Kingdom M25 Roehampton - tvrda
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Tsatsu Kofi Segbedzie6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
29.07.19
kval.
vs. Alastair Gray5-7, 0-6 porazdetalj meča
Portugal M25 Porto - tvrda
23.07.19
kval.
vs. Piotr Matuszewski2-6, 3-6 porazdetalj meča
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Manuel Almeida6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Portugal M15 Castelo - tvrda
18.07.19
2. kolo
vs. Albano Olivetti3-6, 6-712 porazdetalj meča
17.07.19
1. kolo
vs. Gabriel Ciro Da Silva6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
16.07.19
kval.
vs. Andre Rodeia7-63, 6-3 pobjedadetalj meča
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Eduardo Lobo De Almeida6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
France M25+H Ajaccio - tvrda
08.07.19
kval.
vs. Hugo Pontico1-6, 0-6 porazdetalj meča
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Robert Ziganshin6-3, 3-1, Robert Ziganshin - odustajanjepobjedadetalj meča
Portugal M15 Setubal - tvrda
25.06.19
kval.
vs. Patrick Mayer (GER)4-6, 3-6 porazdetalj meča
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Pedro Estevao6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Spain M25 Martos - tvrda
19.06.19
1. kolo
vs. Federico Zeballos1-6, 3-6 porazdetalj meča
18.06.19
kval.
vs. Albert Roglan6-2, 2-6, 10-8 pobjedadetalj meča
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Rafael Mazon-Hernandez6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Lucas Krainer3-6, 4-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
14.05.19
kval.
vs. Martin Dimitrov6-4, 6-75, 5-10 porazdetalj meča
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Omer Yeshaya6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
United Kingdom Great Britain - tvrda
17.09.18
kval.
vs. Tiran Sanghera6-2, 1-6, 3-6 porazdetalj meča
16.09.18
1. kolo kval.
vs. Rikhardt Bierman6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
United Kingdom Great Britain - tvrda
11.09.18
1. kolo
vs. Finn Bass1-6, 6-72 porazdetalj meča
Portugal Portugal F16 - tvrda
22.08.18
1. kolo
vs. Frederico Gil5-7, 2-6 porazdetalj meča
Portugal Portugal F15 - tvrda
15.08.18
1. kolo
vs. Tiago Cacao4-6, 1-6 porazdetalj meča
Spain Spain F22 - tvrda
09.08.18
2. kolo
vs. Andres Artunedo Martinavarr5-7, 4-6 porazdetalj meča
07.08.18
1. kolo
vs. Pablo Irigaray Guarne6-2, 6-73, 6-4 pobjedadetalj meča
Morocco Morocco F2 - zemlja
24.07.18
1. kolo
vs. Arthur Rinderknech1-6, 4-6 porazdetalj meča
Morocco Morocco F1 - zemlja
17.07.18
1. kolo
vs. Hugo Schott2-6, 6-4, 3-6 porazdetalj meča
Portugal Portugal F11 - tvrda
06.07.18
Četvrtfinale
vs. Nuno Borges1-6, 4-6 porazdetalj meča
05.07.18
2. kolo
vs. Daniel Batista6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
03.07.18
1. kolo
vs. Aron Hiltzik6-3, 6-3 pobjedadetalj meča

Omer Yeshaya - Posljednji mečevi

Izrael M15 Sajur - tvrda
03.09.19
kval.
vs. Gilad Tamar1-6, 4-6 porazdetalj meča
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Hiddleson6-4, 4-6, 10-4 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Ran Amar4-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Berk Ilkel2-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Yaron Guberman1-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Llewelyn Bevan4-6, 6-1, 8-10 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Gian Marco Ortenzi2-6, 4-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Adam Jones1-6, 3-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Romain Bauvy2-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Joshua Luck3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Alec Deckers3-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
08.10.18
kval.
vs. Ram Kapach3-6, 0-6 porazdetalj meča
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Tuval Barak7-63, 6-3 pobjedadetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
01.10.18
kval.
vs. Joshua Luck2-6, 0-6 porazdetalj meča
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Ron Klain3-6, 6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Tyrone Barrett6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
26.06.18
1. kolo
vs. Vullnet Tashi0-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
19.06.18
1. kolo
vs. Fran Zvonimir Zgombic3-6, 6-71 porazdetalj meča
18.06.18
2. kolo kval.
vs. Dan Rubin6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
18.06.18
kval.
vs. Ori Maior6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Scott Goldner6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Scott Duncan1-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F8 - tvrda
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Roi Ginat3-6, 5-7 porazdetalj meča
Izrael Israel F6 - tvrda
09.05.18
1. kolo
vs. Lior Goldenberg6-75, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F5 - tvrda
01.05.18
1. kolo
vs. Gilad Tamar3-6, 3-6 porazdetalj meča
29.04.18
kval.
vs. Rudy Richter6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Yaron Guberman7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F4 - tvrda
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Shadi Al Tori6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
23.04.18
kval.
vs. Alexis Canter3-6, 5-7 porazdetalj meča
<