Romain Bauvy vs. Nir Vodavoz 23.04.2018

Romain Bauvy vs. Nir Vodavoz 23.04.2018 - Israel F4 (Ramat Hasharon) - usporedba

MEČ

23.04.182. kolo kval.Romain Bauvy Nir Vodavoz 6-1, 6-3 Izrael Israel F4 tvrda

STATISTIKE MEČA

6-3

Romain Bauvy
France
29.06.94, 25 Godina




898
16
25372 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
16.11.99, 20 Godina







Nir Vodavoz
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Romain Bauvy vs. Nir Vodavoz - Međusobni mečevi

23.04.182. kolo kval.Romain BauvyNir Vodavoz6-1, 6-3 detalj mečaIzrael Israel F4 tvrda

Romain Bauvy - Posljednji mečevi

United Kingdom M25 Roehampton - tvrda
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Tsatsu Kofi Segbedzie6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
29.07.19
kval.
vs. Alastair Gray5-7, 0-6 porazdetalj meča
Portugal M25 Porto - tvrda
23.07.19
kval.
vs. Piotr Matuszewski2-6, 3-6 porazdetalj meča
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Manuel Almeida6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Portugal M15 Castelo - tvrda
18.07.19
2. kolo
vs. Albano Olivetti3-6, 6-712 porazdetalj meča
17.07.19
1. kolo
vs. Gabriel Ciro Da Silva6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
16.07.19
kval.
vs. Andre Rodeia7-63, 6-3 pobjedadetalj meča
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Eduardo Lobo De Almeida6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
France M25+H Ajaccio - tvrda
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Robert Ziganshin6-3, 3-1, Robert Ziganshin - odustajanjepobjedadetalj meča
08.07.19
kval.
vs. Hugo Pontico1-6, 0-6 porazdetalj meča
Portugal M15 Setubal - tvrda
25.06.19
kval.
vs. Patrick Mayer (GER)4-6, 3-6 porazdetalj meča
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Pedro Estevao6-0, 6-0 pobjedadetalj meča
Spain M25 Martos - tvrda
19.06.19
1. kolo
vs. Federico Zeballos1-6, 3-6 porazdetalj meča
18.06.19
kval.
vs. Albert Roglan6-2, 2-6, 10-8 pobjedadetalj meča
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Rafael Mazon-Hernandez6-4, 6-3 pobjedadetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Lucas Krainer3-6, 4-6 porazdetalj meča
Greece M15 Heraklion - tvrda
14.05.19
kval.
vs. Martin Dimitrov6-4, 6-75, 5-10 porazdetalj meča
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Omer Yeshaya6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
United Kingdom Great Britain - tvrda
17.09.18
kval.
vs. Tiran Sanghera6-2, 1-6, 3-6 porazdetalj meča
16.09.18
1. kolo kval.
vs. Rikhardt Bierman6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
United Kingdom Great Britain - tvrda
11.09.18
1. kolo
vs. Finn Bass1-6, 6-72 porazdetalj meča
Portugal Portugal F16 - tvrda
22.08.18
1. kolo
vs. Frederico Gil5-7, 2-6 porazdetalj meča
Portugal Portugal F15 - tvrda
15.08.18
1. kolo
vs. Tiago Cacao4-6, 1-6 porazdetalj meča
Spain Spain F22 - tvrda
09.08.18
2. kolo
vs. Andres Artunedo Martinavarr5-7, 4-6 porazdetalj meča
07.08.18
1. kolo
vs. Pablo Irigaray Guarne6-2, 6-73, 6-4 pobjedadetalj meča
Morocco Morocco F2 - zemlja
24.07.18
1. kolo
vs. Arthur Rinderknech1-6, 4-6 porazdetalj meča
Morocco Morocco F1 - zemlja
17.07.18
1. kolo
vs. Hugo Schott2-6, 6-4, 3-6 porazdetalj meča
Portugal Portugal F11 - tvrda
06.07.18
Četvrtfinale
vs. Nuno Borges1-6, 4-6 porazdetalj meča
05.07.18
2. kolo
vs. Daniel Batista6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
03.07.18
1. kolo
vs. Aron Hiltzik6-3, 6-3 pobjedadetalj meča

Nir Vodavoz - Posljednji mečevi

Bulgaria M15 Varna - zemlja
11.09.19
1. kolo
vs. Cosmin Ontica3-6, 2-6 porazdetalj meča
09.09.19
kval.
vs. Benjamin Niv6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
09.09.19
1. kolo kval.
vs. Venci Ivanov6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Sajur - tvrda
03.09.19
kval.
vs. Preston Brown5-7, 4-6 porazdetalj meča
02.09.19
1. kolo kval.
vs. Amit Kakon6-3, 2-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Jesse Ross3-6, 4-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Kiryat - tvrda
20.08.19
kval.
vs. James Ibrahim4-6, 4-6 porazdetalj meča
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Gageav6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Georgia M15 Telavi - zemlja
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Timur Maulenov3-6, 0-4, - Nir Vodavoz - odustajanjeporazdetalj meča
Georgia M15 Telavi - zemlja
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Beibit Zhukayev2-6, 3-6 porazdetalj meča
Austria M15 Kramsach - zemlja
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Evzen Holis4-6, 5-7 porazdetalj meča
Austria M15 Telfs - zemlja
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Petr Michnev4-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Netanya - tvrda
18.06.19
kval.
vs. Andrea Picchione4-6, 4-6 porazdetalj meča
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Victor Gurevich6-3, 1-6, 10-6 pobjedadetalj meča
Izrael M15 Akko - tvrda
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Ofek Amoyal3-6, 1-6 porazdetalj meča
Izrael M15 Tel - tvrda
26.03.19
kval.
vs. Karlo Cubelic4-6, 2-6 porazdetalj meča
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Ran Amar6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F14 - tvrda
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Keivon Tabrizi0-6, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F13 - tvrda
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Ran Amar2-6, 2-6 porazdetalj meča
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Shadi Al Tori6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F12 - tvrda
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Jesse Ross3-6, 4-6 porazdetalj meča
Austria Austria F4 - zemlja
21.07.18
1. kolo kval.
vs. Kris Krawcewicz4-2, Kris Krawcewicz - odustajanjepobjedadetalj meča
21.07.18
2. kolo kval.
vs. Gorazd Srbljak1-6, 1-6 porazdetalj meča
Austria Austria F3 - zemlja
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Jonas Trinker5-7, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F11 - tvrda
27.06.18
1. kolo
vs. Stefan Seifert5-7, 0-6 porazdetalj meča
25.06.18
kval.
vs. Ido Zonder7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
24.06.18
2. kolo kval.
vs. Tuval Barak6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Izrael Israel F10 - tvrda
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Guy Dagan2-6, 6-2, 3-6 porazdetalj meča
Izrael Israel F9 - tvrda
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Uri Vodavoz4-6, 2-6 porazdetalj meča
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Ross Watson4-6, 6-3, 7-5 pobjedadetalj meča
<