MEČ
23.08.20 | 1. kolo kval. | Roland Stuurman | Arthur Van Der Kooij | 6-2, 5-7, 12-10 | M15 Alkmaar | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Holland
06.06.99, 24 Godina
10047 $
06.06.99, 24 Godina
10047 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Holland
02.04.00, 24 Godina
02.04.00, 24 Godina
Roland Stuurman vs. Arthur Van Der Kooij - Međusobni mečevi
23.08.20 | 1. kolo kval. | Roland Stuurman | Arthur Van Der Kooij | 6-2, 5-7, 12-10 | detalj meča | M15 Alkmaar | zemlja |
Roland Stuurman form & Arthur Van Der Kooij form
Roland Stuurman - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Tauheed Browning | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Philip Hjorth | 6-2, Philip Hjorth - odustajanje | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Romain Faucon | 6-4, 5-5, Romain Faucon - odustajanje | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ahmed Mouhan | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Gleb Sakharov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Pietro Mugelli | 6-1, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Milos Karol | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Mousa Alkotop | 6-3, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Raul De La Vega | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucca Pinto | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Aleksander Chayka | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Luc Fomba | 6-72, 7-66, 10-7 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Brown | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 6-2, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Alaa Trifi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Fabien Salle | 3-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 6-3, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Zhengyu Sun | 6-2, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Petr Brunclik | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Leo Matthysen | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Farhan Amiri | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Basic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Maxime Dubouch | 2-6, 7-60, 14-12 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Omar Knani | 1-1, Omar Knani - odustajanje | detalj meča | |
M15 Buschhausen - zemlja | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Ronetto Van Tilburg | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Justin Roberts | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča |
Arthur Van Der Kooij - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Mehdi Sadaoui | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Adam Heinonen | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Ye Hongyu | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
25.12.23 kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Mehdi Ben Arab | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.12.23 1. kolo kval. | vs. Ye Hongyu | 6-2, 6-76, 4-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Matei Cristian Onofrei | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-70, 3-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Aidan Lam Meng Bart | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
15.11.23 kval. | vs. Jannik Maute | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Philip Hjorth | 1-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Anes Latifovic | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
M25 Edgbaston - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Ewen Lumsden | 6-70, 2-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Liam Hignett | 2-6, 7-65, 10-0 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Pepijn Bastiaansen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Oldenzaal - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Marcel Hornung | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Jun Ha Hyun | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-2, 6-70, 10-5 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 6-74, 6-4, 10-12 | detalj meča | |
M15 Lambermont - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Jack Loge | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Den - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 6-75, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Andrea Del Federico | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Arthur Machado Barreto | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.22 1. kolo kval. | vs. Leonardo Malgaroli | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.01.22 2. kolo kval. | vs. Runhao Hua | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Davide Gabrielli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Virgile Le Bourjois | 4-6, 3-6 | detalj meča |